Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi volt az az eszköz,...

MOP4 kérdése:

Nektek mi volt az az eszköz, ami igazán megfogott titeket és 180 fokot fordult tőle az életetek?

Figyelt kérdés
Szeretnék tenni a céljaimért és sikeres lenni, de sajnos én is ember vagyok, és a lustaság, illetve a motiváció hiánya felülkerekedik rajtam. Nektek mi volt az, ami ráébresztett benneteket a tenniakarásra, amitől gyökeresen megváltozott az életetek? Lehet ez egy könyv, egy inspiráló film, előadás, bármi.

2019. szept. 8. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ő:

[link]

Ha neki megy, nekem miért ne menne, igaz ennyire sose voltam még képes a "rekordom" a napi 4 óra.

Ő olyan motiválóként hatott rám, az érettségi elött találtam rá, azelött sose tanultam.

Ennek hála, 4,8 lett az érettségi átlagom (csak egy 4-esem lett)

Idén pedig folyt. Köv. Mert nyelvvizsgázni szeretnék :D

2019. szept. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A biciklimen a kontrafék segítségével 180 fokot tudtam fordulni, azóta más az életem.
2019. szept. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

egyszerűen leszarok mindent ami kívülről jön és negatív és magammal foglalkozok, hogy pozitívan lássam a világot és másokat is építsek lehetőleg, de semmiképpen ne romboljak. Fontos, hogy egyszerűen és hogy magadon kell, hogy változtass, nem másokon és nincs erre külső csodaszer vagy univerzális eszköz. És nem egyik pillanatról a másikra fogsz megváltozni, idő kell (nem hetek, inkább hónapok vagy évek)

(nekem ami elindította a folyamatot az leginkább az volt, amikor muszáj volt belátnom, hogy bennem van a hiba, különben nem tudtam volna tovább csinálni, amit szeretek)

2019. szept. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én voltam az eszköz magamnak.
2019. szept. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lett heti egy szabad órám, messze lett volna hazamenni, ezért elkezdtem sétálni. Annyira megtetszett, hogy aztán heti 30-40 km lett belőle. Előtte azt gondoltam nem nekem való az ilyen szabadban való mozgás. Azért idővel visszacsökkent a távolság, de sokat változtatott rajtam. A természethez való viszonyomon, a lelki egyensúlyomon, ja meg írok helyekre engem érdeklő dolgokról... hát lehet ez a két dolog egyidőben kezdődött, de úgy érzem a változás elindítója az volt mikor megtettem az első pár métert az utcán, anélkül hogy lett volna célállomás.
2019. szept. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Körhinta
2019. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vibrátor
2019. szept. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4 napig élt a babánk... A halálával teljesen megváltozott az életem és az életszemléletem is
2019. szept. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!