Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek volt már olyan emberke,...

Nektek volt már olyan emberke, akit mikor megláttatok az utcán/akárhol, tök átlagosnak, nem kifejezetten vonzónak láttatok, majd ahogy jobban megnéztétek, valami megfogott benne?

Figyelt kérdés
Mi volt az, ami megfogott benne titeket, mitől volt különleges? Nemet és kort is írjatok légyszi.

2017. dec. 9. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Velem olyan volt, hogy a buszon szinte minden délután láttam egy fiút, aki alacsony is volt, meg arca sem tetszett, úgyhogy nem igazán mozgatta meg a fantáziámat. De egyszer épp a közelében ültem és felszálltak a buszra valami ismerősei és elkezdtek beszélgetni és olyan mély és szexis hangja volt a szóban forgó fiúnak, hogy azt hittem, elolvadok >.<

20L

2017. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon furcsán nyilvánult meg nagyobb körben, a többiek is nevetgélve néztek rá, aztán elkezdtem megismerni szép lassan, és a kissé elveszett, szerencsecsomag megjelenése teljesen eltűnt, mert olyan elbűvölő személyisége volt :) Csak nem tudja mindenki tömeg előtt önmagát adni.


19L

2017. dec. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, volt már ilyen. A szeme, a lába vagy a haj-arcforma összetetten fogott meg. /35F/
2017. dec. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogyne, de már nem emlékszem mi volt az :) olyan régen láttam elfogadható kinézetű embert páromon kívül, hogy nen is tudom az idejét
2017. dec. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!