Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek van abban igazság...

GigiDiAugustino kérdése:

Szerintetek van abban igazság hogy: “Egyetlen nő van az életedben aki feltétel nélkül szeret, az pedig az édesanyád. Az összes többi nő csak valamilyen feltétellel szeret, valamilyen érdek miatt van veled együtt. ”?

Figyelt kérdés

Nyáron hallottam ezt egy idős bácsitól, és szerintem ez egy rohadt nagy életigazság.

Ti mit gondoltok erről?


2019. szept. 9. 01:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem igaz, nem mindenkit szeret az anyukája például.
2019. szept. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Ez többnyire így van, nálunk is ilyenek a szülők, az utolsót is nekünk adnák, csak hogy jusson. Egy idegennel soha nem lehet olyan a viszony mint a szülővel, ezt igazolja a sok elvált pár, vagy a folyamatban lévő válóperek.

Közhelyes az is hogy az ember társas lény, ha egyszer senkivel nem jön ki valaki, akkor miért házasodik meg egy eleve megpecsételt sorsú kapcsolatban? A boldogulás, anyagiak miatt.


Egyedül ki vesz ma nagyobb értékű ingatlant, átlag emberként? Szerintem épeszű senki, de párral bevállalják a kölcsönt stb.


Én is felfigyeltem arra hogy a női családtagjaim is csak a pénzt, értéket látják körülöttem, "jó a kocsid, a ruhákat egyből észreveszik, ezt még nem láttam rajtad, mennyi volt?"

2019. szept. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%

Megint a csuuunya gonosz nők

Nem unjatok még?

Mintha a férfiak olyan önzetlen jótét lelkek lennének

Érdekes mégsem írunk ki rolatok naponta vmi degradalo kerdest

2019. szept. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
57%
A feleségem, női rokonaim és a barátnőim remélhetőleg nem érdekből szeretnek. Szomorú lehet azoknak, akiket csak a pénzük miatt kedvelnek mások :(
2019. szept. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
28%

Ha érdekel a téma, akkor a férfihang fórumot (magyar), vagy Reddit-en az r/asktrp (Angol, The Red Pill), fórumokat tudom ajánlani


YouTube-on Rollo Tomassi csatornáját, Coach Greg Adams-et, Donovan Sharpe-ot, vagy az abszolút rádiós legendát, Tom Leykis-t



Ne hallgass azokra akik emiatt elítélnek vagy meg akarnak szégyeníteni, hogy tudni szeretnéd hogyan is működik egy házasság (meg válás) manapság: utána valószínűleg soha nem szeretnél megházasodni, de legalább tudod az igazat, és nem a saját bőrödön kell megtapasztalnod hogy milyen amikor egy nő aki félrekefél elviszi a házadat, a kocsidat, a pénzed, a gyerekeid, és ott ülsz kisemmizve



Lehet lepontozni ✌️

2019. szept. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
36%
Igaz, de ez egy nőnek is mondhatta volna. Minden embert csak az anyukája szeret igazán.
2019. szept. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Hát ez az állítás szerintem is megállja a helyét, de bem feltétlen kell ezt negatívan nézni, értelmezni. Nekem lefordítva, az anyukád, normális esetben akkor is szeret, ha kövér vagy vagy sovány, izmos vagy vézna, sikeres vagy szerencsétlen, csùnya vagy szép, rabló gyilkos, vagy minta ember... stb...

De ugye egy nőnek valamilyen szinten meg kell felelni, vagyis az izlésének, mert, ha nem tetszel neki ugye nem választ párjának. Aztán nyilván a viselkedésben is, hogy pl. legyél hűséges, vagy kedves hozzá stb. De nyilván ezt a férfiak is elvárják.

Ugye az anyukád szült meg, ott már ott a kapocs alapból. De a nő, aki a feleséged/lesz, az elején csak egy idegen ember, és ugye a kétfajta kapcsolat és szeretet nem egyforma. Ettől még a barátnőd szeret azért, aki vagy (normális esetben), de nyilván más elveken működik a két dolog. Pl. ha mdgcsalod a barátnőd, valószínűleg elhagy. Az anyukád is lehet megharagszik, de azért ő nem rak ki az utcára, mert a fia vagy.

Én ezt így értelmezném.

2019. szept. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Egyrészt egyetértek ezzel, másrészt ha belegondolsz ez mindenkire (férfi, nő stb.) igaz aki felnőtt, az élet minden területén. Ha valakit megszólítunk, meg akarunk ismerni stb. az azért van mert megítélésünk szerint van valamije amit mi keresünk. Viszont ha nekünk nincs semmink amit ő keres akkor persze hogy nem lesz köztünk semmi. Ez emberi természet. Adunk és kapunk, ha nem kapjuk meg amit kerestünk akkor előbb-utóbb nem adunk többé (ha mégis akkor meg bolondok vagyunk és kihasználhatóak). Ez nem csak a női természet, hanem az emberi természet része. Aki ezt nem hajlandó elfogadni (mindenféle neheztelés és lenézés nélkül) az csalódást csalódás után fog elszenvedni, amíg meg nem keseredik. Aztán lehet MGTOW ha férfi, vagy

lila tüsihajú vérfeminista ha nő.


Ezért is nagyon sajnálom hogy még senki nem fordította le Robert Greene vagy éppen Rollo Tomassi könyveit magyarra (meg is vagyok lepődve hogy más magyar is olvassa őt). Előbbi főleg karrier és politika terén mutatja meg milyenek az emberek (férfiak és nők), utóbbi a nőket mutatja be olyannak amilyenek ismerkedés illetve párkapcsolat terén (ha azt hitted Csernus megosztó volt annak idején akkor kapaszkodj...).

2019. szept. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem. Anyáddal is megutáltathatod magadat egy életre.
2019. szept. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon megy a cenzúra, úgy látom :D


Akkor idekommentelem még egyszer a lényegét a kommentnek: akárhányszor töröltetik az idióta SJW-k, annyiszor fogom újra kitenni ide, és egy véletlenszerűen kiválasztott más poszt alá is


Olvasnivalók:

- The Manipulated Man, Esther Vilar-tól

- The Predatory Female, Reverend Lawrence Shannon-től

- The Rational Male, Rollo Tomassi-tól

- No More Mr. Nice Guy, Robert Glover-től

2019. szept. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!