Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szoktatok magatokban beszélni?

Ti szoktatok magatokban beszélni?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, hogy én szoktam. Pl. na most elmosogatok vagy ha kész a mosás, uh elfelejtettem kiteregetni.... stb.

De mentségemre mondva, egyre több embert látok magában motyogni, még a főnököm is beszél magában az irodában, ne(nem telefonál) Mindenki bolond lenne, aki beszél magában? Vagy mondhatjuk hangosan gondolkodunk? Ti hogy látjátok?


2019. szept. 9. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig, nincs baj ameddig a falhoz beszélsz. Akkor van, ha vàlaszol.
2019. szept. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Otthon szoktam. Főleg, ha nagyon szorongok valami miatt.


Kint inkább a fejemben

2019. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megbeszélni szoktam néha magammal a dolgokat. Összesítem a dolgokat és elmondom "magamnak".
2019. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szoktam, utcán is, emberek között is, főleg üzletben. De nagyon halk lehetek, mert nem szoktak bolondnak nézni 😃
2019. szept. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 citromfűlevél ***** válasza:
Én is szoktam. Pl.: a boltban, vagy amikor egyedül vagyok otthon. :D
2019. szept. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. Tök normalis. Az a baj, ahogy irtak is mar, h ha mondjuk azt kepzeled, h az agyadban van egy törpe és ahhoz beszelsz. :-D
2019. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Természetesen. Mint mindenki. Aki azt mondja, hogy ő nem, az hazudik!
2019. szept. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%
Hehehe magamba beszelek fogyatekos vagyok ;dmfmfmfmflgldma54649494
2019. szept. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pánikbeteg vagyok, plusz depressziós. Néha érzem hogy elkezdődik az aggódás, olyankor szoktam - persze csak otthon.


"Oké, semmi baj, még megnézem ezt a Showder Klubot, utána befejezem a mosogatást, felporszívózok, aztán egy kis lazulás"


Főleg feladatokat osztok ki magamnak - könnyen elterelődik a figyelmem, ezzel összpontosítok. Ha kimondom, az kábé olyan, mint egy parancs, és így megcsinálom.

Közben hagyom egy kicsit elkalandozni, ha elvégeztem valamit, így jobban fogok tudni fókuszálni a következőre.

Fura dolog az agy, de nekem ez beválik.

2019. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!