Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is szoktatok magatokban...

Ti is szoktatok magatokban magatokkal beszelni?!

Figyelt kérdés
EZ PROBLEMA?!ERTELMES VALASZOKAT KEREK!!

#Magatokban..
2014. aug. 6. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem az a durva, hogy beszélek magamban, hanem, az hogy még választ is kapok :D igazából én 2 oldalt szembe állítok magamban...az egyik az érzelmes oldalam, a másik a logikus értelmes oldalam...és jól el tudok beszélgetni magammal :D viccen kívül így ismerem meg magam...1 adott dolgot mind2 oldalról megvizsgálok...de ezt tudom pontosan mikortól mitől lett ez...néha 2 oldalam van, néha 'egyesül'...
2014. aug. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam magamban beszélni, ha egyedül vagyok. Nem hinném, hogy ez probléma. Olyan mintha hangosan gondolkodnék, tisztább a gondolatvezetés.
2014. aug. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
És milyen jó! Még soha nem feleseltem vissza magamnak, sőt, még csak le se dorongoltam magam!
2014. aug. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ez természetes. Ezt hívják a gondolkodás egy formájának.
2014. aug. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam, de nem "beszélgetek magammal" hanem inkább hangosan gondolkodom. Bár ha valaki meghallja akkor szoktak furán nézni :)
2014. aug. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez hangos gondolkodás.


Van, aki auditiv tipus, neki a hallottak jobban eljutnak a tudatáig, mint amit csak lát vagy (csöngben) gondol.


Ebben semmi gond nincs, magánügy.

2014. aug. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

persze, szoktam:)) néha utcán is: "ez hülye", amikor valaki bal oldalt jön, és meglepődik, hogy ott jössz jobboldalt a sarkon pl.:))


sőt, szoktam itthon, ha egyedül vagyok, csomót beszélek magamban: na, mi is van itthon? mit is kell vennem? de rossz idő van...stb.


teljesen oké:)

2014. aug. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én olyan vitákat szoktam magamban kialakítani, hogy csak na! :D

Semmi gond nincs belőle.

2014. aug. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kosziiiii a valaszokat!!!
2014. aug. 6. 10:37
 10/13 anonim válasza:

Nyugi, ha probléma, akkor én is problémás vagyok. :)

Ép a tegnapi nap folyamán beszélgettem magammal a kertben. Igazából jó, ha kiadod magadból, mert vannak olyan dolgok, amiket rajtad kívül senki se ért meg. Ilyenkor, ha magaddal beszélsz, akkor teljes a harmonia, mert amit mnodasz magadnak azzal egyet is értesz.

Az ember maga társasága is. Nem véletlenül találtak ki az emberek olyan elfoglaltságot, amit csak egyedül művelhet. :)

2014. aug. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!