Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az incel egy megnevezés adott...

Az incel egy megnevezés adott emberekre, vagy csak azzá válnak?

Figyelt kérdés

Beleolvastam egy cikkbe ami erről szólt, és totál magamra ismertem pár év híján 30 leszek, nőkhöz nem sok közöm volt, mondjuk nem is foglalkoztam velük annyit hogy tényleges kapcsolat alakuljon ki, olyannal akivel kölcsönös a szimpátia, most hiába az utcán valakivel szemezünk, mit csináljak vele? Mindenki intézi a dolgát, éli az életét.

Nekem mindig is megvolt a saját elfoglaltságom, lekötötte a figyelmemet a hobbi stb, az hogy most még direkt neki álljak más után futni nem szokásom, férfiként én így gondolom.


2019. szept. 9. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy adott? Szerinted "incelnek" születni kell? Gondolom, egy 14 éves szűz fiút nem tekintesz annak. Magadat sem muszáj, főleg, ha totál jól elvagy szex és párkapcsolat nélkül. Inkább azokra használnak ilyen kifejezéseket, akiket olyan szinten kétségbe ejt ezeknek a dolgoknak a hiánya, mintha az alapvető létszükségleteiktől lennének megfosztva, ezért szenvednek és vergődnek.
2019. szept. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden szingli/sikertelen férfi incel. Ahhoz, hogy incel legyél az kell, hogy dühös legyél a nőkre a sikertelenséged miatt, és azt hidd, hogy megfosztottak egy alanyi jogodtol azáltal, hogy nem kapsz puncit.


Ha csak úgy elvagy és élsz a vilagodban, akkor nem illik rád a jelző.

2019. szept. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
En sem hiszem, hogy te az lennel. Az incelek azok a betegesen narcisztikus, frusztralt ferfiak, akiknek az osszes no egy k..... es meg a VS modellek is tramplik az o szemukben. A lovoldozesokrol meg bantalmazasokrol ne is beszeljek - azert ok tenyleg extrem esetek. Valaki, akinek meg nem volt olyan ember az eleteben aki annyira megfogja, hogy parkapcsolata lehessen, meg nem incel. Ennyi erovel en meg noi incel vagyok.:D
2019. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!