Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Altatás után öntudatlan...

Altatás után öntudatlan állapotban megfogtam a nővérke kezét és megsimogattam a kézfejét. Ez zaklatásnak minősül?

Figyelt kérdés
Ezt úgy mesélte az anyám. Szerinte bocsánatot kellene kérnem azonnal egy virágcsokor mellett. Már a műtét előtt és tudatos állapotomban is nagyon kedves volt a nő velem, tényleg nem akartam zaklatni, megbántani. Szerintetek mit kellene tennem?
2019. szept. 10. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy fenéket!

Műtét után, öntudatlan állapotért nem vagy felelős!

Anyád ezt is túldimenzionálja, ahogy az összes többit is a másik kérdésed szerint.

Vihetsz virágot a nővérkének ha akarsz, de nem kell bocsánatot kérned semmiért!

Megjegyzem, hogy egy kiló kávénak, vagy 2ezer Ft-nak biztos jobban örülne, mint egy bokrétának!

2019. szept. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád bolond.

Altatásból való ébredés után mindenki össze-vissza beszél. Általában hülyeségeket. Abban sincs semmi, hogy megfogtad ak kezét. Ehhez hozzá vannak szokva, mások is így viselkednek. Ne foglalkozz anyukáddal.

Természetesen bocsánatot sem kell kérned, egyszerűen ne foglalkozz vele, mintha meg se történt volna.

2019. szept. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
semmit nem kell tenned, a nővér már rég elfelejtette, minden altatott beteg csinál valami hülyeséget XD Ezek szerint te legalább nem káromkodtál és vágtál hozzá semmit XD
2019. szept. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem megfogtam, hanem MEGKÉRTEM a nővérke kezét. Állítólag igent mondott, de csak azért, hogy nyugodt maradjak.
2019. szept. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért minősülne zaklatásnak?

Szerintem látott már rosszabbat is, erre jó eséllyel nem is emlékszik.

2019. szept. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%
Lényegében igen, legalábbis ahogy felfogják liberálisék, de kórházi dolgozók nem bolondok.
2019. szept. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi idös vagy, de felnötteknél nem engednek be a mütét utánn az örzöbe, ahol az elsö órát kell tölteni és megfigyelnek még. Innen viszont csak totál felébredve visznek ki. Vagy is itt történhetett a félig éber állapotban a kézmegfogás, és ide anyádat nem engedik be...


Ahol ezek a növerek dogloznak ök nincsenek a rendes részlegeken, vagy is övelük többet nem is találkzol.

2019. szept. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#6

100% liberálisnak vallom magam, ettől még őszintén nem értem, ez miért minősülne zaklatásnak. :)

2019. szept. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Ez már a második kérdésed ugyanarról.

Ami egyébként egy abszurd, alig hihető helyzet.

Trollkodsz????

2019. szept. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#7

Ez fura, anyum is beszélhetett apummal simán, mikor már/még be volt kábulva, mikor műtötték. Már nem emlékszem, hogy műtét előtt vagy után, de utána sírva röhögve mesélte, hogy apum miket magyarázott félig önkívületi állapotban. :D

2019. szept. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!