Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt van alattam egy jó autó...

Itt van alattam egy jó autó amit sokan megbámulnak mégis azt érzem, hogy egy senki vagyok, te voltál már így?

Figyelt kérdés

Mikor még nem volt jogosítványom és busszal jártam vásárolni/ügyelet intézni annyira más volt minden. Időkhöz voltam kötve.


Volt egy lány az életemben akit nagyon szerettem. De ő viszont nem szeretett.

Nem volt akkor még semmim se jogsim se BMW-m .



Mondjuk a BMW-t nem adnám érte, most hogy már elfeledtem több mint egy év után.


Többször gondolkodtam már, hogy el kéne menni szórakozni. De kicsit tartok, mivel heti 50 órát dolgozok és hétköznapokon szinte semmi időm nem jutna másra se.


És újra csalódni nem akarok. Ezt a tinder és Badoo ismerkedés meg nem tudom ... senkinek nemjó senki kb.



2019. szept. 11. 21:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy Swift áron vett BMW sok önbizalomra tényleg nem ad okot.
2019. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ki vagy csak nem az a béna zenekar? Hát figyú sokan megnéznek.
2019. szept. 12. 20:00
 13/14 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon cink vagy !

Amúgy tényleg egy senki vagy :)

2019. okt. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Heti egyszer megyek vele, kezd elmúlni a varázs akkor csak hazajövök és máris jobb kedvem van mikor ránézek.


Sokan irigyelnek, meg azt gondolják, hogy milyen jól keresek... pedig nem sajnos 😐.

2019. okt. 11. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!