Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdemes lenne váltanom oktatót?

Érdemes lenne váltanom oktatót?

Figyelt kérdés
Nagyon össze vagyok omolva belül, mert ma másodjára buktam meg forgalmiból. Azt hittem hogy a nyáron meg lesz, de nem lett meg és így már nagyon nagy teher. Közben augusztus végén 70km-el arrébb költöztünk, elkezdődött az egyetem az új városban és reggel 7-re kellett mennem vezetni 2 vizsga között, ami azt jelentette, hogy reggel 4-kor kelés és 140 km oda-vissza ingázás, hogy visszaérjek egyetemre időben 10 körül és elinduljon a nap. A kimerültség is sokat rátett, hogy megbuktam, szervezetem kezdte feladni. Mindenféleképpen folytatni szeretném de egyetem mellett nem tudok a régi városba visszamenni rendszeresen. Azon gondolkodtam, hogy átjövök ide az új városba folytatni. Na meg a pénztárcám is üres, szüleim már nem tudnak támogatni, dolgoznom is kéne menni. Tudom, hogy új autó, új oktató, fura lesz de én már nem akarok harmadjára visszamenni ugyanoda. Kezd gyomoridegem lenni az egésztől. Mit tegyek? Folytassam ugyanott vagy új helyen? Vagy hagyjam az egészet, nem vagyok való vezetésre? 19/f

2019. szept. 12. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez mért kérdés? Minek csinálsz problémát ott, ahol nincs? Elköltöztél. Mért kéne visszajárni egy másik városba vezetni? Új autó, új oktató. Na és? Majd ha vezetni fogsz, akkor se egy autód lesz egész életedben. Az oktatód meg úgyse hozta meg az eredményt, tehát nyugodtan fordulhatsz máshoz. Azt gondolni 19 évesen, hogy nem vagy alkalmas a vezetésre - na ezt nem is kommentálom! Szerinted soha senki nem bukott meg kétszer? Olyan is van, aki hatodszorra ment át, és balesetmentesen vezet!
2019. szept. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben biztos, hogy oktatót váltottam volna a költözés miatt.

A vizsga miatt meg ne aggódj, nekem 4.-re lett meg, mégis ugyanolyan jogsit kaptam mint a többiek, és ugyanúgy tudok vezetni. Néha csak a pénzre megy az egész.

2019. szept. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat akkor keresek jövőhéttől az új városban egy autósiskolát és diákmunkát :D igen, szerintem is ez lesz a legjobb, csak az oktatóm tart lelki terrorban, hogy most nem szabad feladni, jöjjek még-még-még, muszáj jönni, szervezi nekem már a pótórákat, fizessek egyből akkor is ha nincs miből....
2019. szept. 12. 23:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Mért lenne lelki terror az, hogy nem szabad feladni? Nem is szabad, csak azt a pénzt már egy másik oktató kapja.
2019. szept. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jövő hónapban újrapróbálom ott utolsó alkalommal de többet nem fogok ott.
2019. szept. 13. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!