Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tegyek ha oktatót kell...

Mit tegyek ha oktatót kell váltanom?

Figyelt kérdés
sziasztok! ma szólt az oktatóm, hogy abba hagyja az oktatást, szóval nem lesz több óránk :( nagyon sajnálom, mert nagyon jóban voltunk, már a nővéremet is ő tanította, és nagyon szerettem. nem tudom, hogy most mit csináljak, 34 óránál tartok, és még elég sokat kellene gyakorolnom, de nem tudom kinél. tudtok esetleg jó oktatót ajánlani? lehetőleg a bóna autósiskolánál, mert most ott vagyok. előre is köszi ha elolvastad, és tudsz segíteni :)

2018. febr. 23. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg az oktatódat, kit tudna ajánlani, akinek hasonló a stílusa... az oktatók valamennyire ismerik egymást.

Az furcsa, hogy íllyen hirtelen fejezi be az oktatást, lehet egészségügyi oka van, mert egyébként ugy szokták, hogy új tanulókat már nem vállalnak, de akik már vezetnek náluk, azokat még levizsgáztatják.

2018. febr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ! :) sajnos ajánlani nem tud senkit, már kérdeztem. egyébként amikor mesélte kérdeztem, hogy valami baj van e, de azt mondta hogy minden rendben. ha jól tudom ott marasd a bónánál, csak oktatni nem fog már :(
2018. febr. 24. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!