Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet az, hogy folyton...

Miért lehet az, hogy folyton a tengerhez vàgyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Minden nap eszembe jut,hogy milyen jo lenne,ha tengerparton lennék. Rajzolni a fehér homokban. Futkàrozni. Es erezni,ahogy a labujjaim koze megy a meleg homok.A friss tengerparti levego ossze nem hasonlithato semmivel. Amikor ott vagyok a tengerparton,akkor erzem ugy,hogy elek. Ez az elet. Szerintetek ez osszefugghet a horoszkopommal,hogy rak jegyu vagyok? Koszonom elore is a valaszokat :)

#víz #tengerpart #homok #vàgyódàs
2019. szept. 13. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy sikerült összekötnöd a horoszkóppal, de azért vágysz a tengerhez mert a tengerhez vágysz. Nincsenek mindenre miértek, van amire csak szimplán vágyik az ember. Menj el és kész.
2019. szept. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Épp a horoszkópot akartam írni, amikor elolvastam, hogy te is megemlítetted. :D Pontosan ugyanígy vagyok vele én is, és én is rák vagyok. :D

Amúgy szerintem mindenkinek vannak ilyen helyei, van, akiknek a tenger, mint nekünk, van, akiknek a hegyek, van, akiknek tök más, de szerintem ez normális. Én mondjuk a tengert szeretem a legjobban, de igazából bármilyen vízzel ki vagyok békülve. Amikor a 13. kerületben laktam, akkor volt a legjobb, mert 5 percre volt a Duna. Bécset is szeretem, Szkopjét is, mert mindkettőn átfolyik egy folyó, viszont Szófiában nem éreztem túl jól magamat.

2019. szept. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En is igy voltam nagyon nagyon sokaig. Aztan megkaptam eletem (akkor azt hittem) legjobb lehetöseget es az ocean partjan elhettem. Azota mar ujra Europaban lakom, ugyanis meuntam az oceant, meguntam a homokot, a vizet,a hullamokat, mivel mindennapiva valt, olyan lett, mint itthon a fenyöfak, vagy a 4 evszak. Persze biztos van, akinek megunhatatlan, en Sem gondoltam volna soha, hogy igy nyilatkozom erröl.
2019. szept. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Költözz a Balatonhoz,az is tenger!
2019. szept. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na basszus. Bika vagyok és ugyanígy érzek én is.
2019. szept. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A horoszkóp az két kategóriával lejjebb, az Ezotériában játszik. Oda lehet írni ilyeneket 🙂


Amúgy nyilván rengeteg ember van, akit vonz a tenger, valószínűleg evolúciósan belénk van égve ez, tehát ösztön.


A másik pedig az, hogy csak a gondtalan részét látod, mert nyaralni voltál ott, és összekötődött benned a két fogalom. Ha munkahelyedre is csak szórakkzni járnál be, akkor biztos hiányozna azbottani semmittevés... 🙂

2019. szept. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A horoszkópnak semmi köze ehhez.
2019. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
4. Válaszíró! A Balaton nem tenger! A Balaton egy tó! De inkább egy pocsoja...
2019. okt. 15. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!