Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálja ezt folyton az...

Miért csinálja ezt folyton az egyik barátom?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom akit nem tudok megérteni. Az a helyzet hogy van az ő baráti társasága (amiben én nem vagyok benne) akik úgy mondva ilyen hamis barátok. Kibeszélik és szidják a háta mögött, azt mondják hogy az anyja egy igazi k*va és hogy azért van penzük mert az anyjához járnak a kuncsaftok meg hogy azért van oda késő estig mert b*szatja magát. Emellett mindig le b*zizzák őt. Ezek persze nem igazak.

A fiú barátom tudja ezt, és ilyenkor mikor valaki mondja neki hogy már megint ezt meg azt mondták, általába 2 napig haragszik rájuk, meg azt mondja soha többe nem is áll szóba velük, de utána mégis megint úgy csinálnak mintha semmi nem történt volna. Ez már jó régóta tart.

Az zavar itt engem hogy mindig nekem ecseteli el hogy ilyen meg olyan baja van most velük. Úgy érzem addig nagyon jó vagyok neki amíg más nincs, de ha úgy mondva kibékülnek akkor már szinte nem is létezem.


Miért csinálja ezt? Én tudnék valamit tenni?


L



2019. júl. 27. 01:31
 1/2 anonim válasza:
100%

A leírtak alapján a barátod se veled se nélküled kapcsolatban áll velük, és nem elég erős ahhoz, hogy elszakadjon tőlük, mert valószínűleg magányosan érezné magát nélkülük és nem elég erős ahhoz, hogy felülkerekedjen rajtuk.

Esetleg ha több önbizalma lenne és esze akkor inkább veled tartana, nem velük. Ezen szerintem csak ő tud változtatni.

Talán még az segíthet, hogy eléred azt nála, hogy veled szívesebben töltse az idejét, vagy bevonzod egy olyan társaságba, ahol jobban érzi magát. (és jobb az iméntinél)

2019. júl. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fél váltani, változtatni, új barátokat keresni, lehet fél a magánytól is...

Ilyen destruktív közösségnél minden jobb...

2019. júl. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!