Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mit jelent, hogyha beszélsz...

Az mit jelent, hogyha beszélsz valakivel lesunyja a szemét folyton? Untatom, vagy hülyének néz?

Figyelt kérdés

Én alapból, ha beszélek valakivel, a szemébe nézek. Egyeseknek az furcsa és szexuális töltetet képzelnek bele, mert a szemébe néztem, ezét tuti tetszik nekem és akarok valamit... Szerintem ez lenne a normális, na mindegy.

Szóval beszélsz valakivel és lesüti a szemét, többször is. Ez inkább ilyen lekezelés vagy annyira unja a szö


2019. aug. 17. 23:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*szövegemet?
2019. aug. 17. 23:22
 2/13 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Unja a gyakoribb, a belső vizualizálás a ritkább.
2019. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Én nem csodálom, hogy kerülik a kontaktot veled.
2019. aug. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam néha. Olyankor, amikor gondolkodok az elmondottakon, vagy megpróbálom elképzelni, amiről szó van.
2019. aug. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Miért is???
2019. aug. 17. 23:41
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Vizuális típus vagyok, Kérdező. Ahhoz, hogy egy szituációt, amiről szó van, el tudjak képzelni, szükségem van rá, hogy egy kicsit lehunyjam a szemem, legalább félig. Nem tudom megmagyarázni, ennek mi az oka.
2019. aug. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#3 válaszolónak szólt. Hogy hármaska ezt miért gondolja így?
2019. aug. 17. 23:48
 8/13 TR75 ***** válasza:
100%

Ha beszéd közben folyamatosan a szemébe nézel, és a szemkontaktust keresed vele, az ijesztő, és veheti úgy, hogy a dominanciádat akarod bizonyítani vele.

Amúgy ki ilyen, ki olyan, nem vagyunk egyformák, engem például inkább az zavar, ha valaki napszemüvegben beszél hozzám, vagy napszemüvegben hallgatja, amit mondok.

2019. aug. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez engem is zavar, mert egyáltalán nem látom a szemét.
2019. aug. 18. 00:12
 10/13 anonim ***** válasza:

Engem a napszemüveg nem zavar. Gyakran hordom, mert néha kibírhatatlanul süt a nap és, ha nem lenne rajtam a napszemüveg, hunyorognék, a földet nézném, akkor az lenne a baj.


Én nem csukogatom a szemem, de nem is tartom hosszasan a szemkontaktust - elnézek néha ide-oda vagy csak leveszem róla a tekintetemet, babrálok valami, persze figyelek rá.


Általában akkor teszem, ha valaki akkor jön oda, ha valaki akkor jön, amikor egyedül volnék, de tudom, megsértődne, ha negkérném, hagyjon magamra - illetve, ha nagyon sokat beszél vagy csak elérte a pontot, amikor sok lett a társasága.

2019. okt. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!