Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veled előfordult már az, hogy...

Veled előfordult már az, hogy sorversenyen elrontottad a feladatot, és mindenki téged hibáztatott?

Figyelt kérdés
Ha igen, meséld el bővebben Légyszi!

2019. szept. 14. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Bárkivel előfordulhat, a verseny hevében a felfokozott hangulat miatt egyesek kikelhetnek magukból, főleg ha nem tudnak veszíteni. Gondolom azért kérdezed, mert áldozata vagy ennek. Engedd el, felesleges kattogni azon, hogy valaki más tőled gyorsabb vagy ügyesebb volt egy körben.
2019. szept. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekünk lesz sorverseny és félek kicsit
2019. szept. 14. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, állítólag egyszer valaki elrontott egy énekkari fellépésen egy hangot, és rámfogták, hogy én vagyok az. Onnantól kezdve boldog - boldogtalan engem szapult, hogy én vagyok az, miközbe erre a mai napig nem emlékszek.

Sőt megkockáztatom, hogy ott se voltam aznap.

Az embereket ( pontosabban az ilyeneket mellőzni kell)

2019. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az volt ha valaki veszít kell valami feladatot csinálni pl. fekvőtámasz, vagy bármi ilyen, nos, ha a tanár összerakott engem és pár olyan osztálytársamat aki utált, akkor direkt elcseszten a játékot és utolsók lettünk, na én akkor kikéretőztem kakilni mindig. De utáltak :D
2019. szept. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyűlőltem a sorversenyeket, mert én voltam a legbénább, és ezt mindenki tudta. Én is. Versenyekre tartalékos tartaléknak vittek, azt se tudom minek. Valamelyik tanár kitalálta, hogy akinek jó a logikája az gyorsabban fogja tudni teljesíteni a kombinált feladatokat, tehát ahol nem csak futni és ugrani kell, hanem bukfencezni, karikába ugrani, dobbantani... hát tévedett. Borzalmas volt, hátráltattam az egesz csapatot. Senki sem hibáztatott, nem tudom miért nem.

Még mindig vannak sorversenyek? Azt hittem csak azért találtak ki mert nem volt lehetőség igazi sportokra az úszáson meg a focin kívül.

2019. szept. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de rólam le szokott peregni az ilyen, mert egyéniben top3-ban vagyok, és arra koncentráltam mindig, gyűlöltem a csapatos versenyeket. Tanár a hibás, hogy berakott olyan helyre, amihez nincs kedvem.
2019. szept. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!