Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen korlátolt sok ember?

Miért ilyen korlátolt sok ember?

Figyelt kérdés
Kérdeznek valamit, válaszolnak rá többen helyesen igazat mondva (ez pl. jogi témában történt), erre jön a lepontozás pusztán azért, mert nekik az a válasz nem tetszik. Normál ember szerintem csak a trollokat és a valótlan dolgokat állítókat pontozza le. Viszont nem csak itt, a való életben is a legtöbb ember ilyen kis saját érzései által elvakult korlátoltság, akik nem bírják a helyén kezelni azt, ha az életben valami nem úgy van, ahogy azt ők elképzelik. Ehhez azért kell egy jó nagy adag primitívség... Vagy az ilyen csak a saját kis véleményét akarja mindenkitől visszahallani?

2019. szept. 16. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt a "jó nagy adag primitívség"-et inkább egonak nevezném.
2019. szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valahol ego is persze.
2019. szept. 16. 13:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ezeken a dolgokon szoktam hangulatomtól függően fogni a fejem vagy szétröhögni az agyam. Nem tudom miért ilyenek, gondolom mert "emberek". Nem hiszem, hogy fog változni.
2019. szept. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem sosem zavart a pontozás. Sokáig azt sem tudtam, mire való. Itt sokan csak viccből teszik.
2019. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Túlzottan engem sem, meg még nem is érdekli az embert, ha a kérdés mondjuk a vicc kategóriában van, de amikor egy komoly kérdésre komoly és valós választ ad az ember, és azt valaki lepontozza pusztán azért, mert neki az nem tetszik, azért az dühítő. De nem csak itt, a valóságban is ez megy, igazat mondasz, és neked esnek tömegével, csak azért, mert az nem fekszik az ő becses kis érzelmeiknek.
2019. szept. 16. 14:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem szoktam pontozni, magam pontszámasem érdekel. Sőt, szerintem ez a pontozósdi teljesen felesleges, mert nem reálisan tükrözi a válasz hasznosságát sem.

Vannak, akik szeretnek mindenbe belekötni, mindent lehúzni, megkritizálni. Nekik nyilván jól jön, hogy lehet pontozni, így itt is kiélhetik magukat. Ez legyen a legnagyobb örömük.

2019. szept. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet igazad volt, de olyan nagymellénnyel adtad elő, és valakiknek nem tetszett. Tanulj meg szerényen fogalmazni.
2019. szept. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Abszolút nem fogalmaztam nagy mellénnyel, nem is lehetett, mert adódott egy téma, és arra egy mondatban reagáltam egy jogilag igaz mondatot (ráadásul még a szakterületen is dolgoztam egy ideig, tehát még laikusnak sem számítok). Rajtam kívül más is ugyanazt mondta, sőt, ő még idézte is a jogszabályt, mégis lepontozást kapott, csak, mert valakinek nem tetszik a jog.
2019. szept. 16. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!