Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire primitív és...

Miért ennyire primitív és korlátolt a mai magyar ember?

Figyelt kérdés

Akármerre nézek a legtöbb esetben csak fröcsögést,agressziót,gyűlöletet és primitív viselkedést látok ebben az országban.Természetesen tisztelet a kivételnek.

Nem volna jobb összefogni és jobb helyet teremteni magunknak,ahelyett,hogy egymás torkát harapnánk át?

Megértem azokat akik többek közt emiatt is menekülnek el innen,mert ez nem élet.



2016. márc. 3. 03:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nos, kérlek szépen ez nem így megy nálunk. A magyar népnél önzőbb és egoistább nemzet nincs a Földön. "Csak az a jó, amit én mondok és én csinálok!" megy mindenhol. Nézz le a sport, mozgás kategóriába. Ha harci stílusokról van szó, minden, ami ázsiai, az szar és a Box az isten. :D Pedig aztán, Box... :D önvédelemre, de másik stílus ellen nem. Azonban itt sokan azt tolják, így az az isten. De ez mindenre elmondható, csak példa volt, egy, a sok közül. És igen, márcsak emiatt is jöttem ki Ausztriába, ahol nincs arany élet, de élet van, és a gyerekek is, felnőttek is nem egymás ellenségei.
2016. márc. 3. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
x'D
2016. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha állandóan égetik a kisérleti patkányok talpa alatt a talajt random kapnak enni, rémisztgetik őket,akkor azok agresszívak lesznek egymásnak esnek. Ebben az országban a talaj égetése a bizonytalanságba tartás az úszítás profi szinten megy sok sok évtizede. Meg is van az eredmény nem kell ezen csodálkozni.
2016. márc. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

a magyarok kulfoldonis egymast piszkaljak, furjak egymas zsebeben kutakodnak.

en 30 eve jottem el egyetlen egy magyar baratnom van a tobbi mind itteni. a magyar klubban jartunk nehany alkalommal aztan meghagytam nekik a szorakozast az egymas allando piszkalasaval. oszinten szolva nem hianyoznak. Mo ra se jarok latogatoba se, mert azok a tipusu kapcsolatok amik az en gyerek es fiatalkoromban leteztek mar regen nincsenek. az egyetlen dolog ami onnet hianyzik a hofeher hideg tel, egy meleg orszagban elek ez az egy ami nem potolhato minden mas igen, sot jobb kivitelben, csak utana kell nezni, de ma ez az internet vilagaban semmiseg.

2016. márc. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert egy gyerek azt látja,hogy nem azzal érvényesül,ha tanul és autodidakta módon tájékozódik a világról,hanem ha null tehetséggel és ésszel lejáratja magát egy tv-showban,esetleg bepucsít a kamerának,ha lány.

Na meg csapjuk hozzá azt is,hogy sok szülőnek ideje és energiája nem jut a gyerekre,mert három-négy műszakban dolgozik és örül,ha a wc-re eljut.Mindezt bagó pénzért.Szóval a beszélgetések,mese olvasások,esetleg 1-2 dolog elmagyarázása már kizárva,mert erre se idő,se energia.1-2 generáció már fixen felnőtt így.Hülye embernek meg legalább 70%ban még hülyébb gyereke lesz.Nagyon kevés olyan eset van,hogy valaki értelmesebb legyen és ebből a körből kitörjön.

2016. márc. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ember alapvetően nem találja magát a mai korban.

Táplálkozása, szexualitása, szociális élete nyomokban sem hasonlít az eredtire, a természetesre.

Ezért folyamatosan fusztrált, ideges, rohan, és külső rendszereket akar megváltoztatni, ahelyett hogy önismeret által feledezné saját természetes lényét. A változás belül kezdődik.

2017. máj. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mert zsúfolásig megtelt az ország több nagyhatalom ügynökeivel is
2018. okt. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez így van sajnos. :(
2019. szept. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!