Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez egy önbizalomhiány?

Ez egy önbizalomhiány?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon nem vagyok megelégedve magammal,folyamatosan rossz kedvű vagyok és ha belenézek a tükörbe rám jön a sírhatnék.

Amikor egyedül vagyok mindig sírok,néha ok nélkül. Nem olyan vagyok,mint régen,egyre kevesebbet mosolygok.

Ez betegség vagy csak a tini korszaknak tudható be?


2019. szept. 16. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Tini korszaknak simán betudható, de még senkinek sem ártott ha beszélgetett egy pszichológussal a problémáiról :) lehet hogy segítene neked is
2019. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha tudsz, akkor tölts le egy appot telefonra, ami mindennap ír egy pozitív idézetet/üzenetet. Nem oldja meg a problémát, de lehet, hogy jobb közérzeted lesz tőle, nekem javult tőle a kedvem és már jobban érzem magamat.

Pszichológussal is beszélgethetsz. Nem közelező minden egyes dologról beszámolnod neki, elég, ha csak egy frissítő beszélgetést folytattok le természetes dolgokról. Elvégre ő nem tud rólad semmit, nem fog ítélkezni.

2019. szept. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!