Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én látom úgy mindíg,...

Csak én látom úgy mindíg, hogy Budapesten, a németek mindig agresszívak meg ellenszenvesek?

Figyelt kérdés
Furán néznek mindenkire, meg kiabálnak mindig, mint a bolondok. Valamelyik nap, rugdostak egy autót majd nevetgéltek meg kiabáltak, 20 év körüliek, vagy 8an vannak mindig csoportokban.
2019. szept. 17. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, te egy alternatív Budapesten élhetsz, mert én ilyet még sosem láttam. 8 fős csoportos német galerik? Hát...LOL. :D
2019. szept. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem az benne a lényeg, de ha ezt ragadtad ki fiam, akkor helyettesítsd be az okos kis agyadban oda, hogy NÉHÁNY! Mindegy mennyien, nem egy megadott csoportra gondoltam, hogy őket látom többször visítozni meg rugdosni az autókat.
2019. szept. 17. 11:56
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor te bp keleti részein még nem jártál, ha neked ezek a dolgok hihetetlenek..
2019. szept. 17. 11:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Az angolok a köcsögök.
2019. szept. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég sokat járok a bulinegyedbe. Nekem az angolokkal volt eddig csak problémám. Egyszer lehányták az autóm szélvédőjét és méh nekik nem tetszett. Igaz kiszálltam a kocsiból és a hányós gyereknek a fejére öntöttem a kezében lévő két doboz sörét.
2019. szept. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok az idióta külföldi.Németek,finnek,angolok,akármik.Hangosak,részegek,beszólogatnak az utcán.
2019. szept. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyenek? Írnál még róluk?
2019. okt. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak én azt láttam eddig, a keleti pályaudvar közelében leginkább csak, hogy rongálnak, meg kiabálnak németül, ilyen 5-6 fős németek. Nem a németekkel van bajom, ez csak egy hülye kérdés volt.. xd Azt hittem mindenki tudja róluk, hogy ilyenek itt bp-n. Meg lenézően, rongálnak, amit én láttam, hogy a németek cigány talpast rugtak egy autóra aztán röhögtek meg kiabáltak, azt mentek tovább. xd Eskü kicsit megijedtem, hogy valamit nekem is mondanak vagy franc tudja, mondjuk úgyse értettem volna, de azt tudni kell rólam, hogy a cigányoktól nem félek, mert én is félig az vagyok, és jól ki jövök velük, sosem volt a leg kötekedősebb cigánynak sem velem baja. Aztán ezektől meg rendesen megijedtem 1 kis időre, hogy szájba vágnak csak úgy, mert 8-an vannak. xd
2019. okt. 22. 15:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szól rájuk senki?
2019. okt. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!