Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hány évesek vagytok, és...

Ti hány évesek vagytok, és mennyire vagytok modernek, vagy mennyire vagytok békések, esetleg agresszívak, és mi az a pont amikor már annyira felidegelnek titeket, hogy ordibáltok, és nem bírjátok egymás szavát végighallgatni?

Figyelt kérdés
?
2018. nov. 29. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Én alapjáraton békés ember vagyok, ha igazságtalanság ér velem, vagy másokkal szemben, akkor szoktak felidegesíteni.
2018. nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

45 éves vagyok, szerintem viszonylag békés, de azért föl lehet idegesíteni.

Ha valaki kioktat vagy igaztalan dolgokat vág a fejemhez, akkor szokott fölmenni bennem a pumpa.

Egyébként ahogy öregszem, egyre békésebb vagyok. Nem akarom megváltani a világot, nem akarok senkit meggyőzni az igazamról. Ha ostobaságot hallok/olvasok, már egyre inkább nevetek rajta, nem mérgelődöm.

Ja, egyébként csöppet sem vagyok modern. Inkább afféle régimódi fickó.

2018. nov. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:

28

Attól függ, mi a modern? Szeretem a praktikus új dolgokat (főleg az önkiszolgálós/önmagadnak intézős cuccokat, főleg amik lehetővé teszik hogy ne kelljen emberrel kapcsolatba kerülnöm a dolgaim intézéséhez -igen, antiszoc vagyok, na és-) de nem istenítek kütyüket, nem érdekel az okostelefon meg az ilyesmik.

Békés: nagyon. Nem szeretem a konfliktusokat, de ha elkerülhetetlen akkor nem hunyászkodok meg. Alapvetően marha türelmes és nyugodt ember vagyok, izgulni, stresszelni nem igazán szoktam. Ha valaki eljut odáig hogy felidegeljen, az teljesítmény de ilyenkor se kiabálok, hanem lassan, nyomatékosan mondom amit akarok. Általában idegesítően nyugodtan hallgatom végig a leghangosabb, legagresszívabb vitapartnert is. Ha az illető olyan hülye hogy inkább beleordibál a mondandómba, mert máshogy nem tudja azt ellenpontozni, egyszerűen közlöm vele hogy nincs azon a szinten hogy vitatkozzak vele és otthagyom. Leszarom ha ő ezt győzelemnek fogja fel. Ordibálni eddigi életem során csak kivételes esetekben ordibáltam, akkor sajnos az volt az egyetlen megoldás mert máshogy nem fogták fel.

2018. nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Harminchárom evés vagyok. Modern gondolkodású, de bizonyos kérdésekhez elég konzervatívan állok. Szóval valahova a kettő közé tenném magam. Alapvetően békés, türelmes természetű vagyok. Az értetlenséget, a kotnyelességet és a nagyképű, bunkó stílust viszont ki nem állhatom. Nálam lyesmivel lehet átlépni a határt, de olyankor is igyekszem nyugodtan kezelni a helyzetet.
2018. nov. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

32 éves vagyok, inkább modern gondolkodású, alapjáraton békés alkat lehetnék, mert nem szeretem a drámát, simán elvagyok a nyugiban és többnyire konszenzusra törekszem, csak épp baromi rosszul viselem a stresszhelyzeteket. Könnyen kicsúszik a talaj a lábam alól sajnos, és ilyenkor bepánikolok. Emiatt úgy tűnik, hogy nagyon robbanékony vagyok.

Ami felhúz, ha hülyének néznek, ha lekezelnek, valamint a kegyetlenség és az igazságtalanság. Akkor vagyok képtelen lehiggadni, ha úgy érzékelem, hogy valaki gonoszkodik velem.

2018. nov. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

20 vagyok, bizonyos dolgokban modernebb, míg bizonyos dolgokban inkább konzervatívabb a gondolkodásom.

Szerintem kicsit agresszív vagyok, de enellett konfliktuskerülő is, mert ha nagyon felidegesítenek, képes lennék akár nekimenni is a másiknak, de nem akarom, hogy emiatt bármi hátrány érjen, ezért ilyenkor inkább elvonulok és próbálok megnyugodni.

20l

2018. nov. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

36 vagyok; modernnek nem vagyok az, mert nem követem az új dolgokat; békés vagyok, de sokáig nem voltam az. Néha azért még tudok hirtelen haragú lenni.

Elfojtottam sokáig a haragomat, majd utána volt egy időszak, amikor sokszor tomboltam, majd ismét lenyugodtam. Most nyugiban vagyok, így az utolsó kérdésre jelenleg nem tudom a választ.

2018. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Alapjáraton konfliktus kerülő vagyok és nyugodt személyiség. Kevés dologgal lehet konkrétan felidegesíteni. Az egyik ilyen dolog, ha hülyének néznek. Ezt nagyon nem viselem el bár még emiatt sem kezdenék el soha ordibálni. Inkább csak rágom magam rajta...


Az egyetlen dolog, amiért felemelem a hangomat, ha valaki bántja a szeretteimet szóban vagy fizikailag. Fizikai adottságomat tekintetbe véve, az egyetlen fegyverem ilyen esetben a hangom és ha magamra irányítom a figyelmet.


Elég modernek és liberális gondolkodásmódúnak tartom magam.

25/N

2018. nov. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!