Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Mit gondolnátok arról...

Lányok! Mit gondolnátok arról a pasiról, akinek egy Ferrarija van, de eközben raccsol és nem tudja normálisan kiejteni a saját autója nevét?

Figyelt kérdés
Kérdezősködsz az autójáról és mondjuk így válaszol: "Ennek a Fehlahlinak a hengehlűhtaltama 4,5 liteh." Nevetségesnek tartanátok, röhögnétek rajta vagy nem foglalkoznátok vele és akár össze jönnétek vele, ha jófej, rendezett külsejű és intelligens?
2019. szept. 17. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre ugrott be Brian élete és farkasházy tivadar :D Már a kérdésen jót nevettem
2019. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem gondolnék, mert nem ezen külsőségek alapján ítélem meg az embereket....
2019. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ritka éretlen és illetlen dolog kinevetni egy beszédhibás embert. Viszont nem hinném hogy sok nő szeretne egy autó hengerűrtartalmáról beszélgetni (bármit is jelentsen ez :D). A nők nem annyira autóbolondok. Legyen szép, működjön, fogyasszon keveset oszt jó'van.
2019. szept. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem ítélkeznék felette. Nem tehet róla, h ez a "hibája". Inkabb aranyos lehet.
2019. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te még nem hallottál németet beszélni :D

Azoknál is Fehhrahli :D

2019. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

😂😂😂 cukorfalatnak tartanám és pont ezért nem tudnék rá szenvedélyes vonzódással nézni. :D

Ezt gondolnám. A másik kérdésre pedig értelemszerűen nem a válasz. Nem hiszem hogy össze tudnék vele jönni.

Nálam egyébként az akcentus ugyanezt váltja ki. Volt egy ukrán exem akivel egyszerűen nem ment a szex mert annyira kis édes volt az akcentusával hogy nem tudtam komoly lenni. :D Saját defekt valószínüleg, nem tehetek róla.

2019. szept. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezősködjön a halál az autójáról, engem aztán nem érdekel, már a márkát sem ismerném fel. Nyilván nem fogok kiröhögni valakit olyasmiért, amiről nem tehet, és ennek nincs köze a vagyontárgyakhoz. Össze meg azzal jövök, akihez kötődök érzelmileg.
2019. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szinten nem tudok azonosulni azzal a gondolkodással, hogy valaki sportkocsikra szórja a vagyonát, hogy ez lenne a legkisebb problémám vele. De egyébként ja, érdekesnek tartanám, hogy ha így felveti a pénz, akkor hogyhogy nem telik neki arra hogy elmenjen egy logopédushoz, aki segít neki kifejezni magát.

De gondolom mindenkinek más a prioritás.

2019. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy Ladával rögtön nem lennének ilyen problémái, meg én is jobban elviselném, mert osztom az előző véleményeket - szerintem is eléggé kínos, ha valaki önértékeléséhez kell egy Ferrari, de az még inkább, ha az autója hengerűrtartalmának ecsetelésével csajozik.
2020. jún. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Paraszt aki pl lehet vidékrül gyütt és nem ismeri a modibótokat vàrosba mit hogy kék tenni
2020. jún. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!