Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit gondolnátok, ha a...

Ti mit gondolnátok, ha a gyereketek megplasztikáztatná saját pénzen az orrát?

Figyelt kérdés
Eltörött már 2-szer,ezért nagyon csúnya, illetve nagy is, nem tetszik.
2018. júl. 2. 17:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
ha ennyi pénzt félre tudott rá rakni, akkor az tök jó, sínen van az élete
2018. júl. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Nyilván félre raktam, az eredeti állapot se volt szép, de ez borzalmas.


Azon élcelődnek, hogy mű leszek, valamint kiröhög mindenki.

2018. júl. 2. 17:19
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ó, édes jézus gyere le, miért röhögnének ki? Egyik barátnőmnek a fülei álltak ki borzalmasan. Egész gyerekkorában csúfolták, meg kinevették az osztálytársai. Soha nem volt önbizalma. A szülei persze mondták neki, hogy nem is gáz, meg hogy ő így szép, ahogy van, de én kiskorától kezdve ismerem és mindig is zavarta. Már évek óta átesett a műtéten és nagyon szép lett neki, meg nem mondaná senki, hogy műtve volt. Azóta ő is sokkal másabb, felszabadult, imádja az egészet. Én támogatnám, ha ennyire zavarja.
2018. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Én magam gyűjtenék rá... ez nem cicáskodás,hogy nem elég nagy a melle stb. Tökre megérteném.
2018. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
5%
Nem félsz, hogy a nagy orral együtt a jó pénzügyi képességeid is mennek a levesbe? :))
2018. júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

A nagy nem baj, a görbe és fáj annál inkább.


Tudsz jobbat?????

2018. júl. 2. 17:31
 7/24 anonim ***** válasza:
97%
en nem piszkalnam erte a gyerekemet, ha o igy akarja, csinaltassa meg inkabb, minthogy szenvedjen vele.
2018. júl. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Megvan a véleményem azokról a "szülőkről" meg egyéb "családról" aki a kinézete/a kinézete megváltoztatása miatt b szogatja a gyerekét. Most komolyan, mit gondolnék róla? Ugyanaz az ember, azokkal a gondolatokkal és érzésekkel, amelyik volt, csak más az orra. (vagy éppen a melle, a haja, stb.)

Amúgy szégyellném magam, hogy fáj a gyerekem orra, és nem segítettem neki összeszedni a megszerelésére a pénzt.

2018. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy osztálytársnőm, nagyon horgas, nagy orra volt (közben keskeny, finom arca lett volna amúgy.)

Neki a szülei, ahogy elérte azt a kort, amikor lehet (20 évesen) megcsináltatták (akkor ő még főiskolára járt).

Te meg, kérdező, ha félre is tudtad tenni rá a pénzt, akkor csináltasd meg, egyértelmű.

A szüleid jobb, ha nem szólnak semmit, ha már nem támogatnak ebben anyagilag, legalább helyeseljék a dolgot.

(Az említett csajszinak amúgy szép lett, nem lett "mű", és végre elmúlt a komplexusa is.)

2018. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha törés miatt görbe, és fáj akkor TB támogatással is megcsinálják
2018. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!