Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális?

Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Van egy volt barátnőm, aki 7.-ben jött a volt iskolámba(b-s voltam, ő az a-ba jött) Először jóban volt az osztálytársaival de egyzser teljesen kitagadták(nem tudom miért) Teljesen egyedül volt de én és 3 barátnőm segítettünk neki. Legjobb barátnők lettünk(5en). Augusztus elején nagyon durván összevesztem a másik 3 barátnőmmel, de ő azt mondta, hogy pártatlan és azt szeretné hogy béküljek ki velük. Augusztus végén volt táborunk ahol az új osztállyal ismerledtünk(nem ismertem senkit csak a barátnőimet akikkel össze voltam veszve) Tábor előtti este még beszélgettem vele, de reggel... Köszonni sem köszönt. Látta, hogy teljesen egyedül állok.Tudja milyen szar, amikor ő volt egyedül idegenként én segítettem neki... De ha ez nem lenne elég. Az új suliban már most utálja a b osztály és azóta kibékültem a barátnőimmel és ők is utálják.(plusz már a mi fél osztályunk) 2 barátnőm jött ebbe a suliba, mindekttejük barátjára rámászott.. Most kérdem én, velem van a baj vagy nem csak szerintem nem normális ha nem veszi észre hogy milyen undorító, rámászik a "legjobb" barátnője pasijára, és már 3 osztály kiutálta? Most derült ki hogy a legeleje óta hazudik, egyáltalán nem azért jött el 7.-ben az iskolájábol amit mondott. Szerintem elmebeteg

2019. szept. 17. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ő ilyen ez van,nyilván nem mondott igazat.
2019. szept. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először is, tizenéves lehetsz, ilyen korba nincs olyan hogy "PASI" ezt jegyezzétek már meg bmeg.. Amúgy igen, ez gusztustalan dolog, fordított esetbe ha lenne barátnőm és valaki rámászna agyonütném az biztos. Gusztustalan dolog a gyk-n is sok kérdés van "Van valakije, hogyan vegyem el tőle?" GUSZTUSTALAN! Szarjátok le, maradjon csak egyedül! Én egész életembe egyedül vagyok, most végre lett egy barátnőm, egy hete leszar tehát ezek szerint csak volt, és tudom milyen szar egyedül, 18 éve tudom milyen kussba ülni itthon szinte mozdulatlanul.. Szenvedjen csak, aztán talán rájön hogy milyen gusztustalan hogy így tör mások életébe. Ugye, a lányok szidják az összes fiut, mikor egy kirekesztett kis aranyos lányból is ilyen lesz.. Se a fiuk se a lányok nem normálisak a mai világba, nem mint ha én az lennék de én meg hűségesen akarnék együtt lenni valakivel, nem vagyok tökéletes de aki észrevesz az is max szórakozik velem úgy tűnik, aki meg kihasználja a lányokat annak 5 ujjára van 20 lány.. Haspóló, magamutogatás, ribiskedés, hátbatámadás, bulizgatás, trendiskedés, és gusztustalan viselkedés, ez jellemzik a korunkbelieket a legtöbbet sajnos.. Ahogy mondtam, közel se vagyok tökéletes.. De úgy tűnik 95%-a az embereknek kétszínű, és gusztustalan, főleg ez hogy mások párjára mászik rá.. Hát nem tudom mit mondjak még erre
2019. szept. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!