Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az hogy ilyen szinten érdekeln...

Az hogy ilyen szinten érdekelnek bizonyos dolgok normális, vagy már megszállottság?

Figyelt kérdés

Olyan dolgok hogy mit mikor vettem, mennyit használtam, mennyi időt fektettem bizonyos dolgokba.


Pl mióta internetem van itthon fent van egy program hogy mennyit, hágy gb-ot neteztem. Kerékpározáskor is bekapcsolom a GPS-t és nézem hogy mennyivel megyek, mekkora távot tettem meg és mennyi idő alatt. Szabadidőmben ha pl kézimunkázok akkor is megy a stopper hogy hány munkaóra alatt készül el egy-egy mű.


Ha veszek valami kütyüt, vagy le cserélek egy háztartási eszközt azokat is mind fel írom hogy mikor vettem és mikor romlott el végleg.


Olyan kérdések is foglalkoztatnak amit lehetetlenség megmondani, pl hogy hány kilónyi kaját ettem meg vagy hány liter folyadékot ittam meg születésem óta. Meg hogy hány lépést tehettem meg, hány kilómétert mozoghattam életem során ( járművekkel és gyalogszerrel ) születésem óta.



2019. szept. 9. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy autisztikus vonás. Csináltass egy pszichológussal erre vonatkozó tesztet, mielőtt eluralkodik rajtad.

Ő majd ad konkrét tanácsokat, mit is kellene tenned.

2019. szept. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ha már ilyen komoly dolgot említettél, van még néhány dolog hogy idegesít a pontatlan munka, azon is fel tudom magam húzni ha valami csak fél centire van a helyétől, meg a szekrényre kirakott tárgyaknak is egyformán kell állni. Pl egy 90 cm széles szekrény tetejére raktunk ki üvegeket dekorációnak, és addig nem tudtam lenyugodni még szinte mm pontosan nem álltak egymáshoz és a szekrényhez képest.
2019. szept. 9. 12:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Idegesítően autista akarsz lenni. (mármint idegesítő mértékben)

Ettől baromira nem leszel kiváltságos!!!

2019. szept. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!