Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ki számít lúzernek?

Szerintetek ki számít lúzernek?

Figyelt kérdés

Írjátok le mit gondoltok, utána ha gondoljátok, elolvashatjátok én kit tartok lúzernek:


Én leegyszerüsítem a dolgokat. Szerintem az a lúzer, aki nem találja az életben az örömöt. Aki örökké az útját keresi, de végül semmi se tetszik neki igazán. Másoktól várja el hogy boldoggá tegyék őt, mialatt ő csak ténfereg és másokat hibáztat. Ha meg is találja, akkor se veszi észre a boldogságot, mert mindig többet képzelne bele, és azt hiszi, ennél is van feljebb. Akik hamis illúziókat kergetnek egy életen át, szerintem azok a vesztesek.


Tehát az én felfogásom szerint egy kitaszított, szeplős, csóró, elálló fogú, szochiophóbiás, vérszegény gyerek, aki egész nap rubik-kockázik, de megtalálta benne a boldogságot, és így szeret élni, akkor ő nem lúzer. Viszont ha van egy milliomos üzletember, vállalkozással, sportkocsival, nőkkel körülvéve, de közben mégsem élvezi az életét, hajszolja a boldogság illúzióját, stresszel és mókuskerékben érzi magát, akkor ő egy vesztes alak. Mert a legfontosabb dologban elbukott: az élet élvezésében.



2019. szept. 18. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Számomra az a lúzer aki másokkal versenyez önmaga helyett. Másokat legyőzni könnyű,de önmagadat dicsőség. Nem másokkal kell versenyezni hanem saját magaddal. Ha mindig másokkal versenyzel akkor vagy rosszul fogod érezni magadat mert vesztes vagy,vagy egy hamis illúziót kergetsz hogy te jobb vagy másnál. Nincs olyan hogy jobb. Sosem leszel jobb ahogyan kevesebb sem leszel soha senkinél.
2019. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem főleg a férfi nem képviselőire, veszteseire használják ezt a jelzőt, nőkre nem igazán hallottam.



Amúgy meg: anyám asszony katonája, magáért kiállni nem képes, állandóan kudarcot valló, demotivált, megfelelni sehol sem képes férfit neveznék luzernak.

2019. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Alain Delon ***** válasza:
94%
Csípőből utálom azokat, akik használják ezt a szót.
2019. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Aki folyton másoknak akar (sikertelenül) bizonyítani, ahelyett hogy kibékülne saját magával.
2019. szept. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy olyan műveletlen és nincstelen személy, aki mindenért az aktuális kormányt hibáztatja.
2019. szept. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én például.26 évesen munka,barátok,szerelem nélkül csak a gép előtt síránkozva ülni.
2019. szept. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, ebből csak a siránkozás a negatívum. Ha örömmel tennéd amit teszel, akkor már győztes vagy.
2019. szept. 29. 22:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez most komoly?


Lúzer def.:

A lúzer önmegvalósításra, sikerek elérésére lényegileg alkalmatlan, reménytelen életű, kilátástalan jövőjű személy.


Véleményem szerint nem az örökvesztesek a lúzerek, hanem azok, akik nullát produkáltak egész életük során.

Például lusták tanulni, de mélyen irigyek arra, akinek fényévekkel jobb foglalkozásuk van és jobban is keresnek. Nem vonják le a következtetést, az ok -okozati viszonyt. Közben keseregnek, hogy mennyire sz@r nekik... Jaj, annyi ilyet ismerek sajnos.

Ha esetleg úgy érzik valaki fölé kerekedtek, akkor éreztetik ezt, legalábbis próbálják.

Sokáig élősködő életstílust folytatnak.

Mindig minden helyzetben áldozatként állítják be magukat, nem látják a világot reálisnak. Sorolhatnám napestig.

Szerintem amikben ezen tulajdonságok fele megvan, már lúzernek mondható.

2019. okt. 22. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!