Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi számit már soknak ellenkező...

Mi számit már soknak ellenkező nemű barátságban?

Figyelt kérdés

Nyílván a tapi és csók egyertelműen, de még azelőtt. Mi az, ami már "veszélyes" minimum az egyik félnek?

Gondolok itt: mindennapos beszélgetés, találkozgatások, telefonálás?


Tegyük fel, hogy huszon egy-két évesekrőp van szó.


2019. szept. 6. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Az, ha mar erzed, h kezdesz tobbet erezni a masik irant, mint baratsag, ha tul sokat gondolsz ra, ha gondolj a csokjara v h milyen lenne "ugy" lenni vele sztem.
2019. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az kezdett sok lenni,mikor jött az arc helyett a nyakra puszi,a burkolt célozgatások,meg film nézés közben a bujjunk ossze tema. Nem tudom ilyesmire gondoltal e
2019. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*gondolsz
2019. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármi, ami nem fér bele az azonos nemű barátságba, szerintem normális esetben a kettő között nincs semmi különbség.
2019. szept. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kinek mi, en pl boldog parkapcsolatban elek, de van egy ellenkezo nemu baratom, akivel sajnos 2.5 eve nem lattuk egymast (kulfoldre valo koltozes miatt), de minden egyes reggel telefonon hivjuk egymast, es beszelunk 10-20 percet. Nem tudnek ra ugy gondolni, hogy barmi legyen kozottunk, de szerintem o tud rolam a legtobbet, termeszetesen a parom utan :)

29L

2019. szept. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mindennapos kommunikáció nem hinném, hogy erre a lapra tartozik, az azonos nemű barátaidat talán hanyagolni szoktad "nehogy túl közel kerüljünk egymáshoz" címszóval? Minden attól függ, hogy egymásra hogyan néztek, ha valamelyikőtök a potenciális partnert látja a másikban, akkor gyakorlatilag minden "sok".
2019. szept. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nincsen orálisszex. :DDD
2020. júl. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!