Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy másoknak a...

Miért van az hogy másoknak a környezetemben minden összejön nekem meg semmi?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok. Kicsit már elegem van abból, hogy például a volt osztálytársaim már lakásvásárláson gondolkodnak, kocsijuk van, jól fizető állásuk, stb. én meg itt vagyok a semmi közepén, van egy havi 150 ezres állásom (ami kb. egyenlő a nullával), megtakarítani alig lehet ebből és még jogsim sincs. Mások 25 évesen lakást vesznek hitel nélkül, berendezik fullosan, emellett kocsi, motor, minden marhaságra futja nekik. Természetesen - ha férfiakról van szó - a nők is inkább feléjük húznak. Az exem is azért dobott, mert szerinte semmi koncepciója nem lehetne mellettem és megunta hogy folyton a tömegközlekedést kell választani mert egy rohadt jogsit nem tudok összehozni. Ezután persze gyorsan összejött és kisvártatva össze is bútorozott egy vállalkozóval, azóta él mint hal a vízben. Az is nagy süket duma a nők részéről, hogy majd 'együtt mindent felépítünk'. Fel a nagy f....t, azt. Mindenki a készbe akar beleülni, 25 éves korodra legyen meg MINDEN. Egyáltalán nem tudok egyről a kettőre jutni, havi 150-ből mikorra lehet egy kocsit venni? Soha az életben kb. Nem egy 20 éves tragacsra vágyok, hanem olyasmire amire nem kell kilométerenként költeni... A lakás meg még lehetetlenebb.


A minap is megismerkedtem egy lánnyal egy társkereső oldalon. Szimpatikusak voltunk egymásnak, amíg ki nem derült hogy ő a szépségápolásból havi 400-akat megkeres, míg én ennek felét sem hozom össze. Természetesen azonnal kihátrált mellőlem és nem válaszolt már semmire. Mindenkinek csak az anyagiak számítanak. Ha nincs pénzed, lehetsz bármilyen adonisz, senkinek sem fogsz kelleni.


2019. szept. 18. 20:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1. Miért mások életével foglalkozol?

2. Miért vagy ennyire negatív és búvalb..szott?

3. Mit teszel azért, hogy esetleg fejleszd magad?

4. Miért nem tanulsz tovább?

5. Miért nem mész ki külföldre dolgozni, ha kevesled a pénzed?

6. Miért nincsenek életcéljaid?

7. Miért létszükséglet nálad a kocsi?

2019. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én így is értékelnélek és szeretlek! :-)
2019. szept. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Én 1 éve még csak 120ezret kerestem és albérletbe laktam, megis összespóroltam egy használt nissanra, semmi baja, havi 1x tankolok, megyek vele 600km-t és ennyi. Ha te nem vagy képes 150ezerbol spórolni, akkor valamit rosszul csinalsz. Az meg elég gáz, ha tarskereson a fizetessel indítasz. Gáz vagy. Fura, de az én barátom még nálam is sz.rabbul allt3, mikor összejöttünk, most megis jól élünk, mert nem ilyen nyafogó kislány, mint te
2019. szept. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, takarodj a kur\/a anyádba :) Nem ilyen tetvek válaszát várom, mint te.
2019. szept. 18. 20:41
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hanem akik azt a választ írjak, amit te látni akarsz? :) oh te jo ég, lúzerek mindig voltak és lesznek is úgy látom. És még kérdezed, hogy miért vagy lúzer? xd
2019. szept. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Tán azért, mert mások magukkal foglalkoznak és nem másokkal.


A saját céljaidért dolgozz és a saját szinteden ismerkedj.


Ha te csak 150-et keresel, akkor ne vállalkozó csajra hajts, hanem egyszerűbb lányra, aki szerényebb életszínvonallal is beéri.


Ha nincs jogsid, akkor szerezd meg.


Ha nincs pénzed kocsira, akkor menj ki külföldre pár évre és lesz neked is, ha többet keresel és teszel félre.


Ne másokhoz, hanem magadhoz rakd a mércét, hogy te mit tudsz tenni, hogy te mire vagy képes és mit tudsz nyújtani vagy min tudsz változtatni. Ha semmin, akkor pedig ezt kell elfogadnod és szerintem, ha magaddal megbékélsz, akkor kifelé is pozitívabb leszel és esetleg még szimpatikussá is válhatsz a társkeresőn bárkinek anyagiaktól függetlenül....

2019. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"takarodj a kur\/a anyádba :) Nem ilyen tetvek válaszát várom, mint te."


Hát ha a társkerin is ilyen stílusban nyomod, akkor ne csodálkozz, nem a fizetéseddel van itt a probléma, lehetnél kedvesebb és barátságosabb, azt ingyen is megtehetnéd és nem kell hozzá nagy fizu....

2019. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyébként ha ez megnyugtat, másoknak sem jön össze az élet, nem mindenkinek sikerül, de ez nem jogosít fel senkit a bunkóságra.


Értem én, hogy dühít, de akkor meg ezt kellene levezetned pl. sporttal.

2019. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gondolom valami oka csak van, hogy 150et keresel, és nem 300-400et. Én a helyedben nem a többi embert szidnám, hanem ezen gondolkodnék el, és bocsi de előre tudom a válaszod erre, úgyhogy nem, nem azért keresnek ennyit, mert protekcióval betették őket egy jó helyre.
2019. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Először is fejezd be a hisztizést. Nem utólag kell másokat nézni,hogy jaj,bezzeg neki mije van. A munka gyümölcsét könnyű megirigyelni,miközben magát a rögös utat már senki nem akarja...
2019. szept. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!