Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg megcsal mindenki...

Tényleg megcsal mindenki mindenkit, vagy csak az én környezetemben?

Figyelt kérdés

Egy kis létszámú helyen dolgozom,és már a szamtalanabbik alkalom,hogy olyan jönnek össze ahol vagy az egyiknek vagy mindkettojuknek van parja. Olyan elszomorito. Mas orulne ha csak egy parja lennr,akinek meg van igy becsuli meg? Ti h latjatok? A ti kornyezetetekben is van hasonlo tapasztalat,vagy en mozgok rossz korben?

Ketsegbeestem. Mar szinte senki sem marad hűséges?


2019. jún. 28. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy csak a tiédben, de én tudatosan távol maradok az ilyen emberektől. Nem azért, mert elitélem, hanem azért mert nem érdekel az "ez szemét, az rohagyjon meg" műsor. Utálom az ilyen drámákat. Ha ezt akarom hallgatni nézek Marichuy-t
2019. jún. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak abban a társaságban történik ez, valami lehet a színvonallal, esetleg "ők így érzik jól magukat". Azon a társaságon kívül is van élet. Így van, valaki örülne ha végre lenne párja és sosem csalná meg.
2019. jún. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A környezetemben nincs ilyen

(Vagyis apám volt csak)

2019. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt elég nehezen lehet mérni, mivel ezt senki nem reklámozza.

Az biztos, hogy olyan nincs, hogy valakinek egyáltalán nincs a környezetében ilyen, max nem tud róla.

Illetve ott a másik oldal is, amikor megy a pletyka, aztán szóban már összehozták őket, közben meg csak barátok.

2019. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kornyezetemben 18-25 éves korosztály között eleg sok felrelepesrol hallok, pedig nem nagyon beszelek ilyenekrol...Legundoritobb hogy facen/instan a csaj/pasi ugyanúgy pakolja fel a parjarol a kepeket ,hogy mennyire szereti... Közben a felvilag tudja rola hogy felrekurt.
2019. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá,a legtöbb ember ilyen.
2019. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!