Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amíg nem volt komolyabb/jobb...

Amíg nem volt komolyabb/jobb autóm, nem mindig figyeltek fel rám, most pár hete meg úgy érzem változott az életem, ennyit számít egy autó/tárgy?

Figyelt kérdés

Második autómat cseréltem le nemrégiben, eddig nem volt lehetőségem igazán, mint mindenkinél nálam is első volt a lakhatás, ingatlan téma, miután ezt letudtam, volt tartalék pénzem és akartam végre valami ütős fiatal gondmentes autót.

A környezetemben dicsérik, viccesen megjegyzik hogy hordhatom majd futómű beállításra, az ilyen utak miatt.


Egy ideje figyelgetem a reakciókat, és megnéznek az autóval pirosnál, olyanok is akik egyébként szimpatikusak.


2019. szept. 20. 18:16
 1/8 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Milywn autó

Egyébként szerintem csak az önbizalmad nőtt meg és már észreveszed

2019. szept. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem rád figyelnek, maximum az autódra. Bár manapság már nem akkora dolog egy jó autó sem, hogy ezt nézzék.
2019. szept. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2019. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Toyota gt86, valaki szerint női autó, szerintem szubjektív, kinek mi.
2019. szept. 20. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:
A gt86 elég sportos autó,szóval mindenki megnézi akit kicsit is érdekelnek az autók
2019. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet.

Hasonlóan ritka autóm van, megbámulják rendesen.

Mióta ültetve van nagy felnivel azóta még inkább.


Az autó egy státuszszimbólum ebben az országban. Nagyon kevés olyan ember van, aki megengedhet magának egy olyan autót, aminek birtoklása racionális érvek mentén indokolható, a GT86 pont ilyen, ahogy az enyém is.

2019. szept. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma néztem meg a lámpánál egy tűzpiros Yugo 55-öst. xD
2019. szept. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennyit számít! Nekem egyesek évekig nem köszöntek, most lehetőségem lett lízingelni egy új 5-ös BMW-t, ráadásul hibridet és azóta már jó vagyok arra, hogy üdvözöljenek. Tegnap magától rámköszönt egy csaj miután látott a parkolóban, előtte meg nem vette a közeledésemet. Úgyhogy vigyázz azért, sok az ilyen ember!
2020. febr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!