Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert szoljak le az emberek...

Miert szoljak le az emberek az oreg autokat?

Figyelt kérdés
2019. szept. 21. 01:22
1 2
 1/19 Argloss ***** válasza:
100%

Tudsz olyan dolgot mondani amit senki sem szól le?


Számos oka lehet egyébként:

- kevésbé hatékony

- több üzemanyagot fogyaszt

- magasabb szennyezés

- zajosabb

- kényelmetlenebb

- nem néz ki jól mai szemmel

- mert csak

- stb

2019. szept. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

De ez miert mas problemaja? Miert kell belep0fazni?


A kornyezetszennyezes kb 0,0000001%-ot zavarja amugy... Kulonben biciklivel jarnanak :D

2019. szept. 21. 02:02
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Mért néznek ítélnek el az emberek ha régi szakadt ruhában jársz?


Ugyan az...


Igénytelenséget, szegénységet sugároz. Csúnya dolog autó alapján megítélni valakit, de azzal dolgozunk amit látunk. Azaz ha nem ismerlek és csak azt látom hogy egy szakadt autóból szállsz ki már van egy alap véleményem rólad.


Ami nem feltétlenűl negatív, mert nincs azzal probléma hogy szegény valaki.


Ezen nem lehet változtatni.

2019. szept. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Mert egyből az jön le, hogy csóró vagy.


Nekem is ez volt a suliba, Swifttel jártam aztán gúnyoltak, most is azzal járok, látom a lenéző tekinteteket.. de nem baj, van ilyen, nem lehet mindenki mérnök, meg orvos meg nem veszek fel hitelt különösen nem autóra..

2019. szept. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

95-ös dízel F astrám van...


Ami elektronika van benne az az, hogy kap-e az adagoló áramot, vagy nem. Ez állítja le.

Nincs lambda szonda, ac, légtömegmérő, elektromos fojtószelepállás, felső holtpont jeladó, kopogásérzékelő, stbstbstb.


Érdekesség, hogy környékünkön elkezdtek eltünedezni a modernebb autók, és megint előkerülnek ezek a régiek.


Nem véletlenül.....

2019. szept. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért megnézném, mennyire sugározna csóróságot, ha egy '57-es Forddal járnék. Szóval mem kell hülyeségeket írni, kedves gyerekek.
2019. szept. 21. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Pupusz ***** válasza:
78%
Van az a régi autótípus, amit szeretek, nekem is volt. Ami szépen karban van tartva, fenntartva a gyári állapotot, nem rohad, nem kopog, szinte új kinézetű. Én a mercedesekkel vagyok így. Szeretem a szép állapotú régieket. Viszont ez nagyon sokba kerül, rengeteg idő, pénz, energia, odafigyelés. Erre sajnos nincs időm, így újat vettem az egyszerűség kedvéért. De nyugdíjas koromban majd szívesen elbíbelődnék egy régebbi darabbal. A szakadék, igénytelen, csörgő, kopogó, rozsda ette guruló klotyókat én nem veszem autó számba. A tulajdonosait pedig ez alapján ítélem meg. Az igénytelenségük alapján, mivel ez köszön vissza róluk először. Ráadásul műszakilag életveszélyesek, másokat is veszélyeztetnek, ami felelőtlenség és jogtalan a többiekkel szemben.
2019. szept. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

3#-as kapizsgálja.


Viszont az, hogy beszól valaki s felkapod a vizet leereszkedsz az ő szintjére.


Nem tudom ki hogy van vele, de én pl szeretem odatenni magam az életben s új autónál is KP ban megoldani a vételt, úgy hogy új minőségi terméket kapjak, ha már pénzt dobok ki úgymond.

10kk amit kinéztem s már nem hiányzik sok.


Sok ember megreked egy szinten.

Vannak olyanok akik megveszik hasznàltan "jó lesz ez" majd szépen apránként már-már annyit viszi szervízbe, hogy újabbat vehetett volna :)


Ezért se vennék régebbit.

2019. szept. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ki szólja le az öreg autókat? Én nem.

Vannak szépen karbantartott veteránok is, nem minden öreg autó roncs. Némelyik újat annyira bennszülöttre gyártanak, hogy egy vagyon javítani, ha valami elromlik.

2019. szept. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Jaj :D az enyem mondhatni ritka, nem boltbajaros :) kicsit felreertheto a kerdes.

Autosboltban szoltak le, ugy, hogy a kedves eladonak halvany lila goze nem volt milyen kocsirol beszelek. Nem haborodtam fel rajta egyebkent, annyit mondtam a beszolasara, hogy nem egy 20ezer forintos autorol beszelek es otthagytam oket.

2019. szept. 21. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!