Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Arról mi a véleményetek, hogy...

Arról mi a véleményetek, hogy Eichmann sírt a kivégzése előtt, hogy hiányzik neki a családja?

Figyelt kérdés
2019. szept. 21. 22:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok benne biztos mert megkérdezték tőle hogy és a deportáltak százezrei? erre azt válaszolta: - azok csak zsidók voltak...
2019. szept. 23. 16:53
 12/13 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy sajnálni kell, csak azt, hogy az emberi psziché sajátosságaival ő is rendelkezett, lévén, hogy homo sapiens sapiens volt.
2019. szept. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem abban nem vagyok biztos hogy átérezte. De nem csak a zsidókkal. Hitler is nagyon egyszerűen kimondta: Sztálingrád bevétele elsőrangú. S hogy mit éreztek ott körbezárva, meg utána azt még elképzelni is nehéz. Olyanokat olvastam, hogy mikor az orosz orvos hozzányúlt a sérült némethez tetvek bolhák vagy ki tudja mik tömege egyszerűen átszaladt rá...
2019. szept. 23. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!