Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj az, ha valaki...

Miért baj az, ha valaki feltűnő akar lenni?

Figyelt kérdés
Teszem azt valaki befesti a haját kékre, vagy csináltat egy tetkót, vagy rikító színes ruhákban jár. Sok ilyen embert látok és ők nem dörgölik bele senki képébe, hogy milyen a hajuk vagy a ruházatuk, a hátuk mögött mégis leszólják őket, hogy feltűnési viszketegségük van. De ez miért baj? Igaz, nem az eszükkel vagy tehetségükkel tűnnek ki (hisz azt pl. elég nehéz észrevenni az utcán) hanem feltűnő kinézetükkel, de ez miért vált ki ellenérzéseket néhány emberből?

2019. szept. 22. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Én nem ítélkezem felettük. Sőt "irigylem" őket, h úgy mernek kinézni, ahogy szeretnének. Vannak kritizálós emberek, ez a magyarázat rá.
2019. szept. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem baj, az ő dolguk. Bár azt én sem tartom jó dolognak, ha azért teszi valaki mindezt, hogy feltűnő legyen, nem pedig azért, mert neki valóban ez tetszik, de emiatt sem ítélem el.

Sokan viszont rendelkeznek egy fix képpel, ami szerintük ideális, jó, és ami ebben nem fér bele vagy ettől eltér az rossz, nemkívánatos, és sokak ennek hangot is adnak, ráadásul egyesek képesek leírni valakit pusztán egy tetoválás vagy extrémebb frizura miatt, ez utóbbit nagyon rossz dolognak gondolom, de felszínes világban élünk, így a legtöbb amit tehetünk, ha nem így viselkedünk.


Egyébként tőlem távol állnak a fent írt dolgok, basic cuccokat hordok, és eszem ágában sincs tetoválást csináltatni, vagy befestetni a hajam, mert nem tetszik az ilyen stílus, de ahogy már írtam nem ítélkezem, sokfélék vagyunk és ez jó.

2019. szept. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kb mint a filmben a reklam.

A kutyat sem erdekli de leköti a figyelmet

2019. nov. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 pelgrim ***** válasza:
Talán azért mert a feltünési viszketegség vonza a bajokat, sokan beakadnak.
2019. nov. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4: Ezt hogy érted?
2019. nov. 17. 18:49
 6/8 pelgrim ***** válasza:

# 5/

Mint ahogy írtam, sokan beleakadnak. A feltünési viszketegséggel küzdők mintha hosszú nyúlványokat eregetnének magukbúl tele horgokkal, szinte elkerülhetetlen, hogy ne akadjon bele valki a közelükben.

2019. nov. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A feltűnési mánia egy szimptóma. Fordítsuk meg a kérdést : Miért van valakinek arra szüksége, hogy feltünő legyen?

Miért akar valaki úgy kinézni, mint egy gyógy idióta? Mit ér el vele? Teleggatja magát tetkókkal, kb. minden második proli így néz ki az utcán. Tehát már egyenprolik lettek, lassan nem is különböznek. Akkor kifúratják az orrukat, mint valami malac, idióta sapkákat vesznek fel stb. Mi szükség erre?

2022. jan. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Eklatáns példa erre Biotec USA plakáton lévő malac, butarcú lány, kibuggyanó béllel, ócska tetkókkal a karján: "Én már csak magamnak akarok megfelelni! "

Gratulálunk, sikerült is! Mondjuk nem voltak nagy eljárások magával szemben, az látszik is.

2022. jan. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!