Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy illető egy komoly...

Ha egy illető egy komoly dologban akar velem beszéli, akkor hogy ne mutassam ki magamon az idegesség jeleit?

Figyelt kérdés
Nagy nyelések, a sok pislogást, merevedettség, ezeket mind hogyan lehet elkerülni, ha ideges vagyok, és egy személy komoly dolgokról, van valami pszichológiai trükkje? Elég idegesítő, hogy próbálom eltakarni, hogy nagyokat nyelek, stb... Egyébként egészen addig nem nyeltem nagyokat, amikor ideges voltam, amíg meg nem néztem egy rohadt YouTube videót attól a köcsög top 10 magyar legjobb miaf**ztól, amiben az idegesség jeleiről pofázott, és valahogy egyszerűen azóta vannak idegességi tüneteim, mintha beépült volna a tudatalattimba, vagy csak én vagyok paranoiás. Azelőtt bármit kibírtam, ha félrehívtak egy komoly témára, vagy hazudni kellett... Szóval valami megoldás?

#idegesség #pszichiológia
2019. szept. 6. 00:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Képzeld el az illetőt wc-n, vagy kevés ruhában. Csak utána meg nehogy röhögni fogsz beszélgetés közben :D

Más tipp: igyál meg előtte egy pohár vizet. Ha van lehetőséged, csinálhatsz légzőgyakorlatokat is, mélyeket sóhajtasz (elvileg a práánalégzésnek van ilyen fajtájra, utána kereshetsz, de azért ne vedd szent írásnak, csak egy kis segédletnek, tippnek)!

2019. szept. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!