Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van, aki úgy érzi magát, mint...

Van, aki úgy érzi magát, mint egy halálbüntetésre ítélt fogoly?

Figyelt kérdés
Egy cikkben olvastam, hogy az USA-ban a halálraítélteket van, hogy évekig várakoztatják és hogy ez milyen rossz nekik, nem tudják mikor lesznek kivégezve. Nos, én ugyanígy érzem magam, nem nyugtat meg a tudat hogy csupán erre a bolygóra vagyok bezárva. Nem gondolom hogy a realitásérzetem betegség lenne, persze emiatt nem érzem magam jól, azt csodálom hogy rengeteg ember hogy tud boldog életet élni. Nagyon irigylem őket, hogy figyelmen kívül tudják hagyni az emberi szempontból legfontosabbnak tartott dolog, az életükön való gondolkodást.
2019. szept. 22. 18:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Én villamosszékben végzem.
2019. szept. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de baromira nem olyan megközelítésben, ahogy te írod.
2019. szept. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Ez a klasszikus mindenki hülye csak én vagyok helikopter életérzés.
2019. szept. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg szarságon mentem át, mégsem agyalok rajta. Élem az életem, mert ez az egy van. Üljek otthon és nézzek magam elé? Teszem ami boldoggá tesz és ennyi.
2019. szept. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2019. szept. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mitől érezheted a bezártságot?

Esetleg Klasztrofóbiád van?

Nagyon fiatal vagy,nem tudsz változtatni a jelenlegi sorsodon?

Mégis,mi az ami a legjobban zavar?

Kaptál dícséretet,elismerést valakitől,valamiért?

Kit sajnálnál a legjobban,ha többé nem láthatnád?

Életedben hányszor fordulhatott elő,hogy boldognak érezted magad?

2019. szept. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Neked szar életed van, ezért rossz érzés a saját életeden gondolkodnod, szembesítened önmagad azzal, hogy TE milyen életet élsz. Azonkívül olyan emberek is vannak, akiknek jobb az életminőségük, életükről való felfogásuk, ergo boldogabb életet élnek a gondolkodásuknak köszönhetően. A leírásodból hiányzik az önreflexió és úgy állítod be a többi embert is, mintha szerinted azonosaknak kellene lenniük veled, mintha egy masszaként ítélnéd az emberiséget.
2019. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az egész élet arról szól, hogy próbálnak az elő szervezetek minden mást elnyomva túlélni, a természet törvényei pedig szabályozzák ennek a mértékét. De ennek a miértjére senki nem tudja a választ, cserébe akiknek az agyi a jutalmazó központja - az enyémmel ellentétben, jól működik, jól elvannak és szerencséjükre a kérdést sem értik.
2019. szept. 22. 19:21
 9/14 A kérdező kommentje:
#5 Az ilyen trash videók tartanak még életben 😀 Köszönöm!
2019. szept. 22. 19:27
 10/14 anonim ***** válasza:

Az èlet sz-r ezen nincs mit agyalni.


Van akinek van pénze esetleg jut neki jó punci, az nem agyal

2019. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!