Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden eddigi párom más nők...

Minden eddigi párom más nők miatt hagyott el, sokszor kamuindokokra hivatkozva. Ezt csak a különféle okokból felvállalhatatlan lányokkal merészelik megtenni, vagy a mindig friss, tiptop, gazdag nőcskékkel is megteszik?

Figyelt kérdés
A kérdést csupán kíváncsiságból tettem fel. Persze amikor a drágáim két pad közül a kettő közé csücsültek, akkor jöttek volna vissza hozzám, de addigra már le.zartam őket.

#szemét #tartás #önbecsülés #sokat akar a szarka
2019. szept. 23. 11:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bárkivel előfordul
2019. szept. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
kb az összes férfi ilyen, még a legszebb modelleket/sztárokat is megcsalják, csak lehet h őket később, lehet h velük kicsit korrektebbek, de egy idő után, ha a férfinek vannak opciói, akkor úgyis félrelép, én nem bízok senkiben már
2019. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Miért lenne minden férfi ilyen? Normàlis emberekkel kéne ismerkedni. A màsik meg, sokkal több ilyen ember van nôk között akik csaljàk a pàrjukat, mint férfiak között.
2019. szept. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem, sokkal inkább múlik, hogy milyen férfit választasz. Akik dominánsabbak, jellemzően hűtlenebbek ism
2019. szept. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
ez nem igaz, kb minden férfi ugyanannyira hajlamos hűtlen lenni, csak a 'dominánsabbnak' maximum több lehetősége van rá..
2019. szept. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Távolról sem vagyok “mindig friss, tiptop, gazdag nőcske” mégsem hagyott még el senki más nő miatt, pedig már 42 éves vagyok. Fura elméletet találtál ki magadnak.
2019. szept. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

5:

Szerintem minden néger pontosan ugyanannyira hajlamos a lopásra, csak van amelyiknek több a lehetősége...

2019. szept. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
6: ha te nem nézel ki jól ök valószínűleg megcsunyabbak voltak, ha nincs lehetoseguk sokkal jobb nőket megkapni akkor nem adják fel a kényelmet ez elég nyilvanvalo
2019. szept. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5%
4: nehogy már a no legyen hibás azért is h a férfi megcsaljak lol
2019. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9:

Nem, nyilván az összes férfi hibás, ha egy konkrét férfi megcsalja a nőt...

2019. szept. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!