Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem nem tetszik,...

Csak nekem nem tetszik, amilyen trágárul a fiatal lányok beszélnek/viselkednek manapság?

Figyelt kérdés

Nem tudom milyen jövő vár majd a két éves fiamra, ha már most így viselkednek a fiatal lányok


28 éves vagyok (mindenki azt mondja hogy letagadhatnék 5-6 évet), egyetemi tanárként dolgozom, sokszor tartok gyakorlati órákat csoportoknak bölcsész-, illetve orvostudományi karokról, és be kell vallanom hogy ezek a legönelégültebb, legmocskosabb szájú diákjaim akiket valaha volt szerencsém oktatni, és a munkatársaim is ugyanezt vallják, holott elvileg ők kellene hogy képviseljék a fiatalabb generáció értelmiségi rétegét



Amikor először találkozunk a félév során, akkor nagyon nehéz megszokniuk hogy nekem nem szólhatnak vissza, nem sminkelhetnek, nem nyomkodhatják a telefont órán (ha meglátom valakinél vagy akár csilingelni hallom, akkor azért kiküldés jár hiányzással), egyszóval katonás rendnek kell lennie, de sokkal nehezebb bánnom velük mint a férfi hallgatósággal


Kezd aggasztani a dolog, az hogy a fiamat hogyan készítsem föl erre, és hogy egyáltalán lesznek-e még olyan házias, támogató, szeretnivaló nők mint a feleségem (akivel ugyanolyan egyszerű háttérrel rendelkezünk), vagy a jövőben ez a bunkó, alpári viselkedés fog teret hódítani



2019. szept. 23. 20:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%
Te abból a heti 1-2 órából, amennyiben látod őket (még hozzá oktatás keretében) le tudod szűrni, hogy ki mennyire házias, támogató és szeretnivaló? Ha valaki sminkel meg csúnyán beszél, akkor ő nem lehet normális, házias lány? Plusz nem tudom, te melyik egyetemen tanítasz és mit, én bölcsészkarra járok (amit említettél is), de sosem tapasztaltam, hogy valaki sunyiban telefonozik vagy visszabeszél gyakorlaton. Olyanok mindig vannak, akik nem bírnak magukkal, nemtől függetlenül, és nem valók felsőoktatásba. A káromkodás meg mindenkinek a maga dolgán, nyilván órán ne beszéljen úgy hangosan, de hogy ő mondjuk a folyosón hogyan beszél, az rád nem tartozik. És a fiúk is ugyanúgy tudnak nagyon trágárok lenni.
2019. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
4%
Egy trágár, káromkodó, mocskosszájú "nő" feltehetőleg agresszív (káromkodás az agresszió egyik formája) és nem egy nőies, kifinomult nő. Saját magát járatja le, aki így beszél.
2019. szept. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

#12

Ha az előítéletesség fájna...

Szoktam káromkodni nőként (idézőjel nélkül), de egy nyamvadt szúnyogot is képtelen vagyok agyonütni.

2019. szept. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!