Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan keltsem fel a tanárom...

Hogyan keltsem fel a tanárom figyelmét? Tetszik nekem és még nagyon fiatal is-mégse akar észrevenni.

Figyelt kérdés

17 vagyok, 1 hónap múlva 18. A tanár 23.

Ezt nem is kell tovább ragozni. Az osztálytársaim között van többször bukott, 21-22 éves. Szóval akár osztálytársam is lehetne. Ha ránézek el se hiszem hogy tanár. Az öcsém idősebbnek néz ki nála.


Akármit teszek észre se vesz mint lányt.

Barátnője nincs.

Felesége pláne.

Csak nem …?

Remélem nem.


2014. okt. 21. 17:34
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
91%

1. Van ízlése.


2. Fontosabb a munkája, mint egy ri... lányzó. (Tudom, sokkoló.)

2014. okt. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, #1-nél a pont. Nem fogja magát kirúgatni miattad.
2014. okt. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

Mi a franc köze van ennek a munkájához?

Egy másik tanár naponta kézen fogva szambázik egy szintén oda járó 15 éves csajjal (a tanár 40+-os!!!), és hallottam már hogy kifejtette: kérem szépen, a beleegyezési korhatár 14 (tényleg annyi) úgyhogy ez van akinek nem tetszik ne nézzen oda.

>>>

Fontosabb a munkája

2014. okt. 21. 17:38
 4/49 A kérdező kommentje:

Én egy nekem valóban tetsző valakiért simán feladnám a munkámat is akár.

Állást talál másutt is (nem mintha ebben a hulladék alapítványi iksolában emiatt kirúgnák. itt megtörtént, hogy két fiút egy teremben rajtakaptak ahogy egymást szopták. és mi lett velük? semmi. kijárták a 12-et, leérettségiztek és mentek isten hírével.)


>>>Nem fogja magát kirúgatni miattad.

2014. okt. 21. 17:41
 5/49 anonim ***** válasza:
Mert ilyen kapcsolatokban nem a kor számít - persze az is - , de főleg a "hatalmi pozíció". Hogy jobb jegyet kapsz, mert szopogatod a golyóit.
2014. okt. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%

Már csak egy iskola nevet mondj, és holnap megy is a rendőrség. Nem csak kirúgják a 40+ emberkét, de le is csukják. Milyen tanár volt? Bánni fogjátok?


Ja és tanár-diák viszonyról hallottál már? Na ez az, amiért kirúgják.

2014. okt. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem ugrik az első szájnyalogatásodtól a nyakadba, már rögtön meleg? Lehet, hogy hamarosan 18 leszel, de az agyi szinted még nem tart ott... És attól még, hogy van 21-22 éves osztálytársad, nem jelenti azt, hogy az a normális; az átlag ember legrosszabb esetben 20 éves korában leérettségizik (nem bukik, évvesztes és 5-éves gimibe megy).
2014. okt. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%

"Én egy nekem valóban tetsző valakiért simán feladnám a munkámat is akár."


És mi vagy te? A világ legszebb nője? Nem vagy kicsit elkényeztetve?

2014. okt. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

Hagyjál már. Ne reklámozd a saját tudatlanságod.

nem büntetendő


[link]



Nem csak kirúgják a 40+ emberkét, de le is csukják. Milyen tanár volt? Bánni fogjátok?

2014. okt. 21. 17:43
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg ennyire fogyatékos vagy? Azt értsd már meg, hogy TANÁR! Nem hétköznapi ember, aki az utcán mászkál.
2014. okt. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!