Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is érzi azt, hogy nincs...

Más is érzi azt, hogy nincs élete néha?

Figyelt kérdés

Nálam a helyzet nem néha, hanem eléggé általános 19 éves koromig minden rendben volt velem barátnő,barátok,suli majd elkezdett valami hiányozni nagyon az életemből.


Ezért elkezdtem drogozni 5-6 évig tartott ez a periódus többször majdnem meghaltam, voltam elvonón mindenen átestem már...mára azért változtak a dolgok ezen a téren, de egyébként semmi máson...tiszta szar az egész életem úgy érzem sokszor(se barátnőm nincs, családom sincs, munkám sincs) igazából nem is tudom miért élek a szüleim tartják bennem a lelket 26 évesen.


Szóval lehetne még ragozni, de nincs értelme életképtelen senkinek érzem magam.


Próbálok küzdeni de minden mintha ellenem lenne (pontosan tudom, hogy nekem is rengeteg hibám van, szóval nem a világra fogom).



Szóval más szokta ezt érezni, vagy inkább azt hogy stabilan halad a céljai felé?

26f


2019. szept. 23. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Én még azt se tudom felmutatni, hogy elértem volna a mélypontot valamilyen függőséggel. :D Az egyetlen függőségem talán az, hogy ha egy mód van rá akkor próbálom figyelmen kívül hagyni, hogy semmi értelmeset nem csinálok.


30+ vagyok, se család, se barátnő, se barátok, se munka (ez sajnos nem igaz, mert egész nap van lehetőségem a telkünkön dolgozni csak épp egy lyukas garast nem kapok érte). Mostanában meg tiszta hisztis p.cs vagyok, minden frusztrál és mindentől ideges vagyok, mert már az sincs ami kicsit kikapcsolna/töltene, egész nap csak azon jár az agyam, hogy fogalmam sincs mihez kezdjek magammal, mert szinte semmire se vágyok vagy amire meg igen azért nem teszek semmit se.

2019. szept. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen.. Magány, csalódások, rossz dolgok sorozata... Szeretnék egy barátnőt de ilyen introvertált és komoly kapcsolatra vágyó srácnak esélye sincs.. Egyáltalán nincs életem

18f

2019. szept. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem minden napomat a celjaim toltik ki. A hiany erzet amirol irtal ugyan ugy jelen volt bennem, amikor annyit hajtottam magam a celok miatt, hogy vizszintesben talaltam magamat az utcan es 20 percem volt osszekaparni magamat, hogy a betervezett dolgokat teljesitsem. Ajanlok egy filmet ami pont errol szol es ha utana elkezdessz a temaban kutatni, erdekes dolgokra bukkanhatsz. Film: A békés harcos útja. Ha eloszor nem erted nem baj, nezd meg ujra es ujra. Nagyon mely tartalma van.
2019. szept. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!