Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tulajdonítanak a férfiak...

Miért tulajdonítanak a férfiak akkora jelentőséget a párkeresésnek?

Figyelt kérdés
Nagy százalékuk mar szánalmas szinten keres párt és lyukat, ezzel foglalkoznak folyton, vesztegetik az idejüket nőkre, mikor ez idő alatt fejleszthetnék magukat is és vihetnék valamire/többre? Aztán majd a nő jön magától.
2019. szept. 24. 03:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Kicsit szexista vagy, már amennyiben nő vagy. Mennyi az a nagy százalékuk? Valami KSH adat is van hozzá vagy csak légből kapott kijelentés?
2019. szept. 24. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%

Hát, esetembe én túlságosan introvertált ás visszafogott vagyok, ráadásul én nem a szokásos tömeglányokat keresem, hanem egyet, egyetlen egyet aki más mint a többi, nem az instán keresi a követéseket meg bulizik pasizik stb, és a hozzám hasonlók (+szeretethiány) mi szeretetet keresünk, legalábbis a saját nevembe ezt mondhatom, a fejlesztés pedig azért selejtes szó, mert én speciál nem akarok megváltozni, mert ez vagyok ÉN, és nem fogok megváltozni, és egy szinte másik embert csinálni magamból, mert a szeretet úgy az igazi ha azért szeretnek aki én vagyok, nem? De.

A legtöbb srác és lány is sajnos legfőbbkép az ágyba akarnak vinni valakit, ami sajna tény... Lehet hogy sok embernek nem tetszik hogy társfüggő vagyok, de ez van ezen nem szeretnék változtatni, szeretném érezni hogy van aki hűségesen szeret és kiáll mellettem, mégis miért akarnám ezt megváltoztatni? Ahogy mondani szokták, legtöbben nem vagyunk olyanok akik szeretjük a magányt "Társas lények vagyunk" ami rám igaz. És hiába oszt le sok ember engem is hogy biztosan csak a pina hiányzik, könnyű vérű instás lányoknál biztos nem lehet olyan nehéz bepróbálkozni és nyerni valamit, vagy ha csak szexet akarnék mehetnék prostihoz is akár... Szóval azt akarom mondani hogy minden mindenki csak arra bizonyos lyukra megy, nem vagyok szent, nekem is lenne igényem rá, sőt, naponta akár többször is, de nem csinálom, mert a legfontosabb dolog a szeretet, a nélkül pedig én inkább nem csinálom és szenvedek továbbra is egyedül... Sajnos abba is csalódhatsz akibe nem hitted volna.

Aki csak dugni akar annak ajánlom hogy keressen könnyű vérű lányt vagy prostit a helyett hogy kihasználtok egy normális és/vagy ártatlan lányt, a lányok, ti pedig ne feszengjetek a kis haspólótokba, össze vissza pózolva, mert ha ribi ként vagytok kezelve akkor rinyáltok, csak nem értem mire fel ilyen viselkedéssel.

Tisztelet a ritka kivételen, és akinek nem inge.. :)

18f

2019. szept. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
2-es vagyok, az kimaradt hogy megértem amit írsz, ezt a tipikus lenéző és elítélő hangnemet, ilyen vagyok én is, és habár félig se vagyok tökéletes (Se macsó, se önbizalommal teli), attól még ha hiszed ha nem, én egy lányt szeretnék, egy életre, szeretetbe és hűségbe. Tudom hihetetlen főleg tőlem, egy 18 éves sráctól, hagyok egy kis időt hogy feldolgozd.
2019. szept. 24. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Én nem keresek. Ha keresnék csak még több elutasítást kapnék. Nem lukként hanem azért mert az ember társas lény. Tegnap is csak lekoptatást kaptam. Incel forever xd
2019. szept. 24. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ööööö, nem is tudom. Talán mert nem túl vonzó perspektíva egyedül megdögleni?

Jön majd a nő magától...aha, és ezt ki garantálja? Ja,hogy senki?

2019. szept. 24. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Vinni többre? Az az több pénzt keresni? Hát akinek csak a pénz miatt vagyok fontos az tényleg nem érdekel. Nem fogom eltartani gazdagként. Pont.
2019. szept. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Salx Narval ***** válasza:
Hát, ez inkább csak a tini és a fiatal férfiakra jellemző és nem is annyira a konkrét párkeresés a lényeg, persze azért az is fontos némelyiknek.:D A fiatal felnőtt és az elvált nőkre inkább igaz a párkeresés (házasság céljából) de azért náluk sem általánosítanék. Egyébként szerintem ma már nincs olyan nagy eltérés ebben a nemek között, talán a nők kicsivel jobban ragaszkodnak a gyerek és család meglétére.
2019. szept. 24. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Más dolgok közel sem olyan érdekesek és élvezetesek, mint a páros élet. Mondhatni: teljesen érdektelenek.
2019. szept. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%
A kettes válaszoló de szánalmas. Löki itt a süket rizsát, hogy neki rendes különleges lány kell. A fenét. Bárki jó lenne neki, csak dughasson végre, de egy gyáva szar.
2019. szept. 24. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Példán keresztűl szemléltetem.


Barátnőm azzal, hogy az utcán sétál, elmegy a boltba, használja a BKVt és egyetemre jár, felkelti legalább heti 5 fiú figyelmét és mindig hallgatom a különféle olyan vicces, de többnyire szánalmas történeteket, hogyan próbálkoznak be nála.


Ha elmegy bulizni nélkülem, akkor meg főleg. Úgy hogy semmilyen szinten sem adjeleket az ismerkedésre, csak a barátnőivel jól érzi magát is lazán bepróbálkozik nála legalább 2 jó kinézetű fiú.


Ha netántán kicsit oda tenné magát és kezébe venné az irányítás. Megközelítene fiúkat. Kb mindennap más fiúval lehetne és itt nem kompromisszumokkal teli, fiúra gondolok. Objektíven jókra.


Ezzel szemben. Nekem mint egy objektíven átlag fölötti férfinek sokkal nehezebb. Engem random nem közelítenek meg heti 10en. Meg ha megis közelítenék másokat is nagy részt vissza utasítana majd nem a össze lány, mert furcsa random idegeneket leszólítani.


Társkeresőkőn, meg mondjuk igaz 1-2 óra alatt letudok beszélni mondjuk 3-4 találkozót, de azokat csak kompromisszum kötésekkel. Ha egy igazán "jó fogást" akarnék arra talán 1-2 hetet is kéne kersgélnem és próbálkoznom.


Nem ugyan az a két nemnek a társkeresés. A nőknek picit mindegy, mert őket úgy találják meg a fiúk. Vagy ha éppen egy kezdeményező lányról van szó, akkor ő meg válogatni tud.


A férfiaknak, akárhogy nézel ki, akármilyen vicces vagy akármennyi pénzed van. Sokkal megerőltetőbb és ha átlagos vagy vagy az alatti akkor meg kifejezetten nehéz és lehet mondjuk hónapokat kell aktívan keresgélned, hogy találj valaki, akivel nem is akarsz igazán együtt lenni.


Vagy akár éveket is ha kifejezetten nem jó a hozzád csatolt érték a társkeresés szempontjából.


A lányoknál akárhogy nézel ki, szó szerint. Bárhogy kinézhetsz. Találsz olyan férfit, akinek az ön be. A kevésbé szép lányoknál inkább az szokott lenni a probléma, hogy begubóznak, kicsi önbecsüléssel így nem nyitnak eléggé a világra hogy könnyűnek tünjön a dolog.

2019. szept. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!