Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tulajdonítanak a férfiak...

Miért tulajdonítanak a férfiak akkora jelentőséget a párkeresésnek?

Figyelt kérdés
Nagy százalékuk mar szánalmas szinten keres párt és lyukat, ezzel foglalkoznak folyton, vesztegetik az idejüket nőkre, mikor ez idő alatt fejleszthetnék magukat is és vihetnék valamire/többre? Aztán majd a nő jön magától.
2019. szept. 24. 03:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A kutya is azért szeret, mert te adsz neki enni. Embereknél ugyanez.
2019. szept. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Salx Narval ***** válasza:
Annak idején én is ismeretlenül szólítottam meg a lányt akit később feleségül vettem, legalábbis én naiv ezt hittem.:D Már a nejem volt amikor elmondta, hogy a barátnőivel volt amikor észrevett és direkt ült mellém nem is oda szólt a jegye (koncert). Szóval a lányokat sem kell félteni.
2019. szept. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Sunshinedoll ***** válasza:

Szerintem a szánalmas kategória nem teszi ki a többséget, de a "nagy százalékot" is vitatnám, max ide és ehhez hasonló oldalakra tömörülnek sokan.

És nyilván azok tulajdonítanak neki ekkora jelentőséget, akiknek nincs.

2019. szept. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én itt vagyok 27 évesen és még nem volt barátnőm. Egyszerűen azért mert csak a visszautasításokat kapom. Többen is mondták, hogy nem nézek ki rosszul. Unalmasnak sem tartanám magam mert motorozok, horgászok ha ez számít valamit. Én is inkább introvertált vagyok. Nem iszok, nem cigizek, nem szórom a pénzt. Valahogy mégsem akar összejönni ez a párkeresés dolog. Ott tartok, hogy belefáradtam. Már kezdeményezni sem merek a nőknél mert úgy is lekoptatnak. Néha olyan érzésem van hogy jobb lesz nekem egyedül. Pedig szeretnék már egy rendes lányt magam mellé. 27/F
2019. szept. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14: Mivel a pártalálás nem teljesítményterület, helytelen a hozzáállás,miszerint az lenne.

Ezt kéne abbahagynod. Érd be annyival, hogy kifejezed a csodálatodat, örömödet, ami a másiktól ért. Majd viszonozza, aki tudja.

2019. szept. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!