Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hoz ilyen kicsi gyereket...

Miért hoz ilyen kicsi gyereket a színházba?

Figyelt kérdés

Szombaton voltunk előadáson, délután 15 órai ,,matiné" darabon. Musical volt de nem gyerekeknek szóló.


Értem én hogy elhozza a gyereket, hogy legyen neki élménye, de miért kell egy 3 éveset elhozni egy darabra, amiből tuti hogy nem ért egy mukkot sem. A gyerek végigbeszélte, végig narrátorkodta az előadást és a legszomorúbb, hogy az anyja, akinek az ölében ült, rá sem szólt.


Ilyen embereknek nem jut eszébe, hogy esetleg van aki hallgatni szeretné azt, amit a színpadon mondanak?


Plusz páholyban ültünk, ahol az ember azt gondolná, hogy olyan emberek ülnek, akik tudják mi az illendő.


Vélemények?



2019. szept. 24. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Miért nem szóltál rá? Ezt tényleg nem illett volna
2019. szept. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elkezdődött a második felvonás, jött egy tök izgalmas jelenet és átszóltam erélyesen a mellettünk lévő páholyba de rá sem hederítettek. Pedig még az öttel arrébb lévő páholyból is rám néztek. Egyébként inkább a partneremet zavarta, engem nem annyira de amikor az első felvonást végigsipákolta, elfogyott a türelmem.
2019. szept. 24. 17:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem tudja máshol elhelyezni, vagy azt hitte hogy a gyereket majd leköti a tartalom, és megnyugszik.

A koncertekre meg egyéb felnőtt rendezvényekre elhordott gyerekek is ugyanúgy járnak. A szülő nem tudja élvezni a dolgot, mert fél szemmel mindig a gyereket kell nézni, a gyereket nem érdekli az egész, a hasonló korosztályúak egy csoportba verődve szoktak egymással játszani, szaladgálni, vergődni, a többi néző meg a gyerektől nem tudja élvezni az előadást, mert a gyerek a koránál fogva sem tud viselkedni, plusz még fel is van szabadulva ahol estig lefáraszthatja magát. Nálam a mélypont eddig egy időjárás miatt zárt térbe helyezett koncert miatt volt, ahol a nézőtér harmadát az egyik sarokban a rohangáló-visítozó kölykök, meg a műanyag padlózat által felerősített lábdobogásuk töltötte meg.

2019. szept. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Partnered is átszólhatott volna. Addig kell nyomatni a Drága Édesanyának hogy zavarnak, amíg le nem csitítja a Szent Csemetét. Amúgy én a helyedben kimentem volna és elkapta, volna egy ott dolgozót, hogy tegyen rendet, vagy visszakérem a jegyeink árát, mert a gyerekecske miatt élvezhetetlen az egész.
2019. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Korhatár semmi, hadd legyen óvoda...
2019. szept. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert, idióta.
2019. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!