Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a barátomnak és az anyukájá...

Ha a barátomnak és az anyukájának "kiáll" az első két foga, a gyerekünk is ki fog?

Figyelt kérdés
Kicsit kintebb van nekik, vagy nem tudom hogy mondjam és a szája is vékony. Az enyém vastagabb száj, vagyis felső ajkam átlagos az alsó kicsit nagyobb a fogaim rendesen állnak. Akkor a gyerekünknek milyen lesz? Tudom nem lehet meg mondani, de hátha volt valaki ilyen helyzetben már.

2019. ápr. 12. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se akarnék tőled gyereket...
2019. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Világhírű brit tudósok már jó régen feltalálták a fogszabályzót. Sőt, mi több, még felnőttek is alkalmazhatják ezt a remek találmányt.
2019. ápr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan dolgok, amiket lehet korrigálni. Vannak olyanok is, amiket nem. Neked vannak ilyen tulajdonságaid?
2019. ápr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

És ha kiáll a gyerek foga? Akkor mi van?

Fogszabályzó és kész. "Probléma" megoldva.

2019. ápr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy feltalálták, csak érdekelne, hogy ha volt más ilyen helyzetben, akkor ez mennyire örökletes. Értelemszerűen lesz fogszabalyzója ha nem lesznek egyenesek a fogai, csak van olyan akinek nem igazán segít a fogszabályzó. Ja és első, mi a gond a kérdéssel? Semmi bántó nincs benne szerintem, és nem is én gondoltam rá elsőnek, hanem a párom. Ezért érdekel engem is már. És érdekel, hogy más volt-e ilyen helyzetben.
2019. ápr. 12. 23:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenre van megoldás, szokták mondani.
2019. ápr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És ez így is van. Csak érdekel engem is már, hogy másoknál örökölték-e. Ez akkora gond? Ő férfi léttére kérdezte meg az egyik barátját.
2019. ápr. 12. 23:19
 8/9 nemaRendőrség ***** válasza:

Az emberi fogak állása a közhiedelemmel ellentétben nem genetika, hanem szokások alapján növekszik


A deformitások 90%-a arra vezethető vissza hogy nem rágnak az emberek(mikor kellett valamit úgy igazán megrágni, erőt kifejtve??), illetve rossz az alappozíció.

Helyes nyugalmi pozíció során a nyelv a szájpadláshoz simul, illetve a fogak enyhe erővel összeérnek.

2019. ápr. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Örökölheti, de semmi se biztos. Nálunk a lányom örökölte az apja egymásra növő fogait, de kapott fogszabályzót és no problem.
2019. ápr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!