Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tartok semmit sem cukinak,...

Nem tartok semmit sem cukinak, aranyosnak. Miért?

Figyelt kérdés

Sose tudtam, hogy milyen érzés az, amikor valaki cukinak tart valamit. Amit kb mindenki cukinak tart, azok bennem egyáltalán nem keltenek semmilyen érzést, nem érzek késztetést arra, hogy pl megsimogassam a kiscicát,kisgyereket, vagy akármi hasonlót tegyek akármivel. Sőt sok állatot kifejezetten rühellek, pedig nincsen semmilyen "traumám" velük kapcsolatban.


Mitől alakulhat ki ilyen? Más is van így, vagy hasonlóan? Zavarna, ha a párotok is ilyen lenne?



2019. szept. 24. 20:55
 1/8 anonim válasza:
50%
Sok ember ilyen.. Cukinaklk érezni valamit, olyan mintha valami iránt késztetést éreznél, hogy legyen ott veled. Sztem egyáltalán nem baj ha nem tartasz semmit cukinak.. Komoly vagy, és ez te vagy.. Akinek nem tetszik, elmehet a **. :-))
2019. szept. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagy véletlen pszichopata? :)

Talán ha lenne egy saját kiskutyád vagy kiscicád azt megszeretnéd és aranyosnak tartanád. Bár nem biztos hogy jó ötlet, lehet nem kapna tőled elég szeretetet..

2019. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Átragad rád mások ásítása olykor?
2019. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Volt már kutyám és macskám is, de sokszor csak "kínomban" "szeretgettem" őket, hogy hagyjanak már békén.

Az ásítás ritkán fog el, akkor is, ha mást látok ásítani.

Nem vagyok szerintem pszichopata, mert bizonyos érzelmeket még én is érzek.

2019. szept. 25. 05:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon alacsony érzelmi intelligencia(EQ)

Illetve az utódgondozás mint olyan, ösztön, valószínű ez is hibádzik valahol...

2019. szept. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

5#-ösnek igaza van alacsony EQ.


Nem tudnám elviselni, ha párom olyan lenne, hiszen ez számomra kulcsfontosságú tényező a párkapcsolattól kezdve a gyermek nevelésig.

A gyermeknek (főleg mai hulladék világban) nem csak a kreatívkodás, tudat, tudatosság, megbecsülés...stb de a szeretet, érzelmi lelki világ kell az egészséges fejlődéshez.


Csak nézz körbe mennyi elkorcsult hulladék van, ösztöntelenek, magànyosak, egészségtelenek kivül belül, idegbetegek, neveletlenek...lehetne még sorolni.


Ennek probléma forrásai: szülő személyisége, IQ s EQ hiánya a szülő és gyermeknél is, elektronika. (Egyszerűbb oda adni a gyerek kezébe,mint foglalkozni vele s megmutatni nekik a világot a valóságban)


Napi szinte cibálom ki a fiatalok füleiből a fülhallgatót vagy veregetem vállon nézz előre!

Tegnap is a kiscsaj csak telózott, ment ment lelépve az útra ahol zebra sincs...majdnem elcsaptam biciklivel, ki is oktattam a zombi agyút.


26/n

2019. szept. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Lehet hogy igazatok van. Utánanéztem, hogy mik is vallanak egy alacsony EQ-jú emberre, és rádöbbentem, hogy valóban sok minden illik rám. Mondjuk "megtanultam" (ha fogalmazhatunk így), hogy a többiek bizonyos esetekben mit csinálnak és próbáltam én is ilyen lenni. Vagyis nem sokszor mutatom ki a "fogam fehérjét", mert legtöbbször egy bizonyos szerepet játszok meg. Ha magamat adnám, akkor nagyon hamar megutálnának az emberek, ami egyáltalán nem lenne előnyös nekem.

Talán jobb is, hogy nem volt idáig sok barátnőm, mert nekik nem tudnám egész nap a szerepet játszani. Legalább ezzel megkímélem a nőket :D hozzám hasonló "lelkileg beteges" (alacsony EQ-jú) lánnyal való találkozás esélye meg kb 0%.

De legalább egyedül sem érzem magam sz*rul, mert érzelmileg kb egy senki vagyok :D

2019. szept. 27. 05:11
 8/8 anonim ***** válasza:
már volt.
2019. okt. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!