Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha közel 24 évesen nem tartok...

Ha közel 24 évesen nem tartok sehol, akkor már lejárt a lehetőségek "kora"?

Figyelt kérdés

Sajnos érettségi után nem igazán tudtam, hogy mit tanuljak, hiába voltam jó tanuló, egyszerűen fogalmam sem volt. Aztán utána dolgoztam, munkanélküli is voltam, és most itt vagyok, a 24. életévek kapujában.. gyakorlatilag csak egy érettségivel, és sorozatos kudarcokkal, meg avval a tudattal, hogy a korombeliek már lediplomáztak, vagy karriert építettek, vagy építenek, sikerrel.


Én már úgy érzem, hogy nekem nem fordul jóra semmi. Most ugyan járok egyetemre végre, de közel 27 évesen diplomázom. Ha nem csúszok persze. Csak ez ami "megy" úgymond az életemben, de más téren stagnálás van, sőt visszaesés. Meg igazából maga a tudat, hogy ennyi évet "kidobtam"...az szörnyű. Mindennap mérgez, hogy elszúrtam, hogy vesztes vagyok.


Mit gondoltok? Volt, vagy van valaki hasonló cipőben?



2019. szept. 25. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár! Semmiről sem maradtál le. Figy: a kor csak egy szám, még 40 évesen sem keső belevágni új dolgokba. A múlton meg ne rágódj! Így kellett lennie és kész!
2019. szept. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondold igy, plane ne mergezd magad ilyen buta gondolatokkal! Inkabb arra koncentralj, hogy csinalod a sulit es lesz egy magasabb vegzettseged, igy lehetöseged jobban fizetö munkara. Ne massal foglalkozz, mert akkor elmegy melletted az idö, amit mar senki Sem fog visszaadni. Meg borzasztoan fiatal vagy, elötted az egesz elet. Nekem nagyon sok ismerösöm kezdte el ebben a korban, vagy kesöbb az egyetemet, gondolom neked sem csak 18-19 eves szaktarsaid vannak… En azt gondolom, hogy teljesen idöben vagy, viszont ez a negativ hozzaallas meg okozhat gondokat a jövöben, ne korlatozd sajat magad!
2019. szept. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Nézd a jó oldalát a dolgoknak. Nem lettél beképzelt ember...
2019. szept. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
az emberek nagy része ugan úgy tengeti az életét, mint te, csak te a sikeresebbeket veszed észre.
2019. szept. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Én 27 évesen kezdtem dolgozni. Kit érdekel?
2019. szept. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Dehogy is, valaki másban ugyanott tart ahol te (pl. emberi kapcsolatok terén). Mindenki csak a legjobbat mutatja magából.
2019. szept. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

24 évesen öregnek, fáradtnak, kiégettnek éreztem magam, az is voltam. Testileg, lelkileg.


Gyakorlatilag 27 évesen kezdtem el szakmán belül dolgozni, azóta érzem azt, hogy valamennyire sínen van az életem. Most 30 évesen van jogsim, céges autóm, 400+ ezres fizetésem, hobbim ami leköt, 1-2 barátom. Pár év és talán egy kis lakásom, házam is lesz onnantól szinte minden adott.

2019. szept. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, szintén 24 évesen
2019. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudod ki a vesztes? Aki feladja. Akit viszont még ha kudarcok is érnek, de még mindig küzd, az legyőzhetetlen! Mindig erre gondolj!
2019. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2021- jobb lett valami? Én nemsokára 25 leszek, otthon lakom, másfél éve nem találok munkát, barátnőm se volt soha mert ronda vagyok és beszélgetni sem akarnak velem, felegmák. Körülöttem mind lediplomáztak, párkapcsolatban élnek, gyerek is van már itt ott. Sok ismerősöm jó helyen dolgozik bár buták de van kapcsolatuk. Sikeresek lazák mert jóképűek és nem oylan frusztráltak mint én. Van pár lány "ismerősöm". az egyik modell bejárta a fél világot, magazinok címlapján volt gondolom sokat is szexelt, mert voltak barátai bőven. Megint másik felkategorizálás lány bankban dolgozik. Én egy nyomorult szalagmunkát nem tudok összehozni. A művészetem meg nem érdekel senkit.


Ha valaki elmondja nekem ezeket születés előtt, inkább nem is akarnék élni. Hiába fogyózok, lassan fogyok de bármit eszek egyből hízok.

Mindenért durvábban keményebben kell tepernem mint másnak. A Balatonra leutazni is luxus már nekem.


Ennyit erről az élet egy rakás trágya ha nem jó helyre születsz, ráadásul ebben sz országban csak mutyizással lehet épitkezni előrébb jutni.

2021. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!