Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt aki próbált változtatni...

Volt aki próbált változtatni magán az arc kifejezésén meg a nézésén tudatosan?

Figyelt kérdés
Azt mondják ijesztően nézek szóval próbálok barátságosabban nézni de nem tudom hogy kellene... múltkor mikor azt hittem eltaláltam a megfelelő arc kifejezést mondták hogy majd beszartak tőlem. Pedig elég sok energiát fektettem bele. xD Szóval ez az egyik a másik meg a szemkontaktussal van a bajom... nagyon intenzíven tudok nézni és néha ha bele nézek valaki szemébe akkor alig bírom elhúzni a tekintetem és figyelem... kicsit megközelíthetőbbnek akarok tünni azért kérdezem ezt :D egyébként ha kezdeményezek beszélgetést ..stb jobban megismernek akkor tudják hogy nem vagyok félelmetes csak így az elején meg általában ezt látják rajtam. Van itt valaki akinek volt hasonló tapasztalata és "javított" rajta?

2019. szept. 26. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hello, küldj már egy képet ahol nézel xD Kiváncsi vagyok, amúgy nekem is mondtak már valami ilyesmit.. xd
2019. szept. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez marha jó! :DDDDD
2019. szept. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem is sokan mondták, hogy elsőre nem tűnök barátságosnak és megközelíthetőnek, mert nem vagyok mosolygós, szószátyár viccelődő típus, de engem annyira nem zavar, nem az én dolgom azt megoldani, hogy mások ne érezzék magukat feszélyezve csak azért, mert nem nézek ki barátságosnak, de amúgy meg normálisan és kedvesen szoktam velük viselkedni.
2019. szept. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pont a fordítottját szeretném, olyan kövérkés mosolygós vagyok, és emiatt a közlekedésben az összes koldus hozzám jön oda, meg mindenki, aki meg akarja kérdezni az utat, meg a kamu aláírós ívvel gyűjtögetők is, szóval ha ilyen kunyerálóst látok, próbálok valami félelmetes arcot vágni, és volt már, hgy nem jöttek oda, de asszem, tulajdonképpen csak röhejes lesz a kinézetem olyankor...
2019. okt. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!