Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gyikezel most? Nincs...

Miért gyikezel most? Nincs valami jobb amit tudnál csinálni? Lenne valami dolgod?

Figyelt kérdés
2019. szept. 29. 14:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
78%
Tanulnom kéne, de nem tudom rávenni magam, szóval még előtte megnézem mi a helyzet :D
2019. szept. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Beteg vagyok,és nincs jobb dolgom.
2019. szept. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Jobban tenném, ha olvasnék, tudom. Majd 1h. múlva utazom. Tudom, nem kifogást akarok keresni. Most is, és 6 év múlva is sajnálni fogom az elb×tt éveket. /37F/
2019. szept. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%
Meló után vagyok. Ebédeltem. Most fekszem. Pihenek és feljöttem szétnézni.
2019. szept. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Készül a kajám. Pár percenként keverni kell, semmi érdemleges tevékenységbe nem érdemes belemélyednem. Ezt meg bármikor itt hagyhatom, a semminél egy hajszállal jobb.
2019. szept. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
63%

"Lelki" témákban azért szoktam, mert nincs lelki társam, hozzám közel álló személy, akit igazán érdekelne a sorsom (és nyilván engem is az övé).

Se párkapcsolat, se a fentiekre alkalmas rokon vagy barát.

Pedig nagyon igényelném, főleg jelenlegi élethelyzetemben.



Sok egyéb témát is nézek itt is, mert sok tudományos - technikai dolog érdekel. Ami másnak sorozatnézés, filmezés, regényolvasás, az nekem érdeklődési körökről olvasgatás a neten és itt is vannak olykor jó kérdések, vagy éppen én tudok segíteni.

De azért ez is egyfajta magány: a való életben alig van kivel beszélgetni ezekről, hát itt vagyok.



Jelen pillanatban is a fentiek az okok.

Nekem is kell még tanulnom az egyik sulira, de most jöttem haza a másikból. Előtte azért pihennék.



26N

2019. szept. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nihilista vagyok 38 F
2019. szept. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
76%
Azért vagyok most itt, hogy eltereljem a figyelmemet valakiről, akivel csak barátilag beszélgettem, de elkezdtem vonzódni hozzá. De mivel házas férfi, így lezártam emiatt az egész baráti dolgot is. Most igyekszem túllenni rajta, és inkább mások problémáit olvasom.
2019. szept. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Kâvézóban ülök, mert lesz egy keresztény csoporttalàlkozó de túl korán jöttem. Szóval még van 1 órám pörgetni a facebookot meg pötyögni a facebookra.
2019. szept. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ja 27F
2019. szept. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!