Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki lehet bírni a telet fûtés...

Ki lehet bírni a telet fûtés nélkül?

Figyelt kérdés
Nulla fûtéssel. Nem lesz pénzem fàt venni, sajnos nagyon kevés a fizetés. Ez egy élhetetlen orszàg!! Ki lehet birni?? Nem fogok megfagyni? Nem vagyok öreg. Vidéken van kis hàzam.

2019. szept. 29. 14:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Linkeljek olyan állást ahol ingyen adnak szállást és kaját is a 170-180 ezer mellé ha bejársz dolgozni vagy csak azért írtad ki, hogy sajnáljanak kicsit?
2019. szept. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem kell sajnàlni, azt kérdeztem ki lehet e bírni vagy sem. Bàr szerintem igen. És ha így van inkàbb maradok itt, mint menjek mindenféle ember közé lakni. Ahol majd ellopjàk még azt is amim van.
2019. szept. 29. 14:40
 3/15 anonim ***** válasza:
2019. szept. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szent Ember! Te tudod hogy az ilyenek mennyi àramot fogyasztanak?? Olyan villanyszàmlàt csinàl, hogy annak az àràból màr fàval is lehetne fûteni:D És nem túlzok.
2019. szept. 29. 14:47
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Költözz egy kevésbé "élhetetlen" országba.
2019. szept. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Üzletekből el lehet hozni a dobozokat, gallyakat gyűjteni és máris van mit meggyújtani. Tudom, marha sok kell hozzá és gyorsan elég, de több, mint a semmi. A mi településünkön pl lehet kérelmet benyújtani tüzifáért. A legtöbbet használt szobában hagyod csak nyitva a radiátort, ha van ablak jól körbeszigeteled, függönytartóra lehet tenni egy pokrócot hogy az is bent tartsa a hőt, van valami cucc amit radiátor mögé is be lehet tenni hogy visszaverje a meleget. Vastag ruha, alváshoz sok takaró
2019. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fizikájára vagy kíváncsi akkor az ágyad köré csinálj egy "sátort" ruhákból(akár lehet tényleg sátort is használni ha van), anyagokból amik jól szigetelnek, hogy ne legyen 1-2 köbméternél nagyobb a belső tér és akkor azt a saját testhőddel is simán be tudod fűteni annyira, hogy ne legyen probléma.
2019. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Mennyit keresel?
2019. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%
Nem mert lehűl az egész ház te pedig meghalsz. Tény, hogy csóróság van itthon de én havi ötezret költöttem tavaly fűtésre egy 40 nm-es lakásban pedig fázós típus vagyok. Lakásban persze körbe vagy fűtve.
2019. szept. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

#9 ezt mondd a hegymászóknak akik az állandó hóhatár fölött egy sátorban vannak napokig mindenféle fűtés nélkül.

Vagy az eszkimóknak akiknek az iglujában mindenféle fűtés nélkül pozitív hőmérséklet van.

2019. szept. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!