Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki lehet bírni a telet fûtés...

Ki lehet bírni a telet fûtés nélkül?

Figyelt kérdés
Nulla fûtéssel. Nem lesz pénzem fàt venni, sajnos nagyon kevés a fizetés. Ez egy élhetetlen orszàg!! Ki lehet birni?? Nem fogok megfagyni? Nem vagyok öreg. Vidéken van kis hàzam.

2019. szept. 29. 14:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehet.

Sokan hirdetnek ingyen elvihető ajtókat, ablakokat, ruhákat stb.

Boltoknál szoktak kirakva lenni karton papírok, vagy ha nem teszik ki lehet kérni ingyen. Sok helyen odaadják.

Ezekkel lehet tüzelni.

Az ablakra és ajtóra raknék valami nagy takarót hogy még jobban szigeteljen és ne menjen ki a hő.

Elég lenne ha a szobéban meleg lenne, a többi helységben ki lehet bírni..

2019. szept. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
59%
Ha az eszkimók kibírják, te is kibírod.
2019. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
31%

Igen ki lehet bírni.


Csak azt nem értem, hogy miként lehet valaki olyan élhetetlen mint te. Elmész az erdőbe és a lehullott gallyakat ősszeszedheted legálisan. Biztosan van a környéken fahulladék amivel fűthetsz.

Az ország szerinted élhetetlen de szerintem csak te vagy az.

2019. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes vàlaszokat. Utolsó! Az az erdö valakinek a tulajdona. Nem lehet ott gyüjtögetni. Jó hogy màr azt nem mondod, a fàkat is kivàghatom.
2019. szept. 29. 21:25
 15/15 anonim ***** válasza:

Kérdező. Olyan maradi vagy, hogy nem igaz. Inkább szétfagysz, csóróskodsz, minthogy felre tennéd a büszkeséged éd azt a havi +20.000 Ftos villanyszámlát amit egy kisszoba helységének a kifűtésének sajnálsz --befizetnéd, itt kérdezel ilyen ostobaságokat fiatalon. Kíváncsi leszek, milyen gyorsan fog megszáradni a kimosott ruhád ? (gyanítom előbb fog berohadni vizesen!), majd a vizes hideg, nyirkos falak, nekiállnak penészedni. Meg arra is kíváncsi lennék, hogy milyen jó érzés lesz így lefeküdni, fürdeni, kabátba enni ?

Saját házad van, aztán kend a hajadra! Inkább bele döglesz, mintogy bentebb költözz, normális kultúrált, ember módjára élj, idejössz siránkozni. Utána tegyél fel egy "tüdőgyulladásos, magas láz ellen valami ötlet?" -című kérdést is. Tipikus.

2019. nov. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!