Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett menő egy mondaton...

Miért lett menő egy mondaton belúl minél több csúnya szót használni?

Figyelt kérdés
Mindenki karomkodott regen is de a mai tizenévesek szájából ömlik az valami katasztrófa. Mintha az lenne a nagyon arc aki egy mondaton belül a legtobb gcit,fassopot ejti ki a szajan a szovegetol teljesen indokolatlanul
2019. szept. 30. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 évvel ezelőtt voltam tizenéves és ugyanilyen csúnyán beszéltünk.
2019. szept. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Én azt sokkal inkább nem értem, miért lett divat hanyagolni a helyesírást. Persze, nem kell nyelvész szinten irkálni, de azért olyan alap dolgokra nem ártana figyelni, mint az ékezetek, vagy a szavak helyesen történő leírása.
2019. szept. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Engem a feleslegesen használt idegen szavak bosszantanak. Írja a csávó, hogy neki creepy a boncmesteri szakma.

A másik szerint shipel a tanár.

Ezek sokkal idegesítőbbek egy káromkodás ál.

2019. szept. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szerintem is nagyon csúnya. Manapság meg a sok írásos felületnek köszönhetően nem száll el, mint annak idején a szó.

Remélem, majd kinövik, és ez csak egy átmeneti állapot, amolyan tinilázadás.

2019. szept. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tizenevesen mi is karomkodtunk... ma mar alig karomkodok. Nem lett menobb mint a mi idonkben volt. Az, hogy te nem karomkodtal olyan cifran anno, az nem azt jelenti hogy a maiak uj szavakat talaltak volna fel. Ne aggodj ugyanazokat hasznaltuk mi is csurve csavarva.
2019. szept. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk anno nem volz divat a kátomkodás (10 éve), sőt, ha valaki ezt tette, rászóltak.
2019. szept. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen köröben mozogsz.


Ha én kezdenék el káromkodni minden mondatomban, nagyon hamar senki sem akarna velem beszélni.


Nem hiszem, hogy menő. Csak láttál pár tanulatlan fiatalt és beháborodásodban kiraktál egy kérdést.

2019. szept. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!