Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sírni akarok, mit tegyek?

Sírni akarok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már mióta van egy 'gombóc' a torkomban, és nem tudom kiadni.. lányok, nektek volt már ilyen? ti mit csináltatok ilyenkor? nem tudnátok valami videót, képsorozatotküldeni, ami érzelmes...vagy valami...

nem kérek durvát, perverzet, csak ki szeretném már ezt adni...


és ne írjátok azt hogy majd fejen dobtok egy görögdinnyével, és akkor majd sírni fogok.. értem a humort, de most tényleg a segítségeteket kérem...

ez így annyira rossz...


2013. dec. 14. 23:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Merjél gondolni arra a dologra. Hosszan. Attól fogsz tudni sírni.
2013. dec. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
34%
Ejtsd ki a pörköltöt a kezedből.
2013. dec. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Hagyma pl megsirat csak nem úgy. Legjobban úgy tudod elsirni magad, ha egy kilátástalan jövőt kepzelsz el ahol egyedül maradsz közben meg a múltra gondolsz vissza, hogy de visszaporgetned az időt.
2013. dec. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ismerem az érzést. Van, hogy úgy minden összejön, és érzem, hogy jót tenne a sírás. De nem akar beindulni.


Olvasgass itt a GYIK-en például az abortusz vagy a vetélés témakörben. Na, ott elég sok sírnivalót találsz.


Vagy vesszél össze vkivel, akit szeretsz, aztán béküljetek ki.

2013. dec. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nagyon szomorú zene??
2013. dec. 14. 23:59
 6/13 anonim ***** válasza:
You-Tube-on nagyon sok érzelmes videó van amire sírásközeli élményeim voltak, azok talán segíthetnek de nem tudom rád milyen hatással lennének.
2013. dec. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nkeem küldene valaki valami olyasmit? :( Nekem is sírhatnékom van, csak én fiú vagyok így még nehezebb... Még soha sem sikerült így "magamtól" de most annyi minden összjeött..
2013. dec. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem mikor rossz kedvem van általában a zene segít. Attól függően h szomoró vagy mérges vagyok aszerint hallgatok zenét, persze nem sírok csak megnyugtat, elfelejteti velem a gondokat, főleg h olyankor nem is gondolok rájuk, ha viszont ez sem segít akkor elkezdek valami olyannal foglalkozni ami elvonja a figyelmemet, pl.: programozgatok...

Amúgy az anime vagy bizonyos érzelmesebb videók is segíthetnek. Elég anime-t láttam már és elgtöbben voltak meghatóbb, érzelemdúsabb részek és olyanba is amik nem ilyen romantikusak hanem amik inkább akciódúsabb vagy horrorisztikusabb (esetleg erotikusabb) témájuak, az ilyeneknél előforsult h a sírás kerülgetett.

Úgyanígy pl.: a YouTube-on lévő videóknál is, pl: A macska megsiratja a meghalt társát meg hasonlók ,ezek pl megmozgattak belülről, hihetetlen h az állatokban milyen érzelmek lehetnek, és h egyesek állatoknál mennyire át tud jönni...

2013. dec. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Menj el homeopátiás orvoshoz, mert erre sok szer van, hogyha gombóc érzés van a torokban, de arra is, ha nem tud sírni. Pl. lehet, hogy jó lenne, ha Natrium muriaticum CH9-et szopogatnál minden nap éhgyomorra, de ne tedd mobiltelefon mellé a szert! (ez más néven Natrium chloratum CH9, lehet, hogy így lesz a patikákban.)

De, ha más tüneted is van, pl. mindig sóhajtozol, akkor lehetne az Ignatia az indikált. Ebből az Ignatia CH30-at ajánlanám, hetente 1-szer 5 globulust. De van itt még ajánlás Pulsatillára is vagy Sepiára. Nem tudom, Neked melyik lenne a legjobb, mivel nem ismerem a többi tüneteidet.

2013. dec. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én inkább aztmondom h jobban jársz ha nem tömöd magad mindenféle sz#rral meg vegyszerrel, pszichomókus is segíthet, ha nem akarsz akkor sem muszáj meglehet oldani egyszerűbb módszerekkel, mint pl.: amiket fentebb írtak már.
2013. dec. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!