Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sírni akarok mindig, de már...

Sírni akarok mindig, de már azt se tudok?

Figyelt kérdés
Nehéznek érzem az életet, apró örömöknek se tudok örülni, a szüleimen kivűl nincs senkim, szociálisan szerintem elmaradott vagyok, ezért nem is merek, szeretnék emberekkel ismerkedni, se régi ismerősökkel találkozni, itthon tölröm a napjaimat csak hogy ez is már elég unalmas, anyám, apám mégse olyanok akikel tudnék úgy beszélgetni mint egy "baráttal", szal a f.!?":szom kivan sztem még egy ilyen rémálma nincs senkinek. Olyan érzetem van, hogy elegem van mindenből, utálok mindenkit, meg magamat is, hogy ilyen kretén vagyok.
2015. dec. 25. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Mást nem nagyon tudsz csinálni, minthogy barátkozol. Bár tény, hogy nem egyszerű dolog, de meg kell próbálnod.
2015. dec. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Inkább a halál, reménytelen.
2015. dec. 25. 00:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég megfontolatlan válasz. Ha a halál a küszöbödön állna, könyörögnél az életedért... :)
2015. dec. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Látszik milyen gondtalan az életed és le merem fogadni hogy 15nél nem vagy több, de ha nem így akkor majd egy nap rájössz hogy milyen sz.r az élet és inkább a kaszást várod. Azt reméltem, hogy van erre más kiút..
2015. dec. 25. 01:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Egész életem problémásnak mondható és több vagyok 15-nél... Nekem van miért élnem.
2015. dec. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Keress bármilyen társaságot először is amiben fel tudsz oldódni,mert van valami közös érdeklődés,tevékenység.


Én 14 évesen csillagász klubba mentem el,és ott szocializálódtam a nagyjából egyetemista korosztály körül.


Ha neked mittomén,a COD vagy egyéb játék a komfortzónád,akkor próbálj meg kialakítani más játékosokkal kapcsolatot.Találkozzatok utána a valóságban is,szervezzetek programokat.


Ha a Tolkien univerzum,és egyéb fantasy könyvek kötnek le,akkor menny ilyen csoportba.Pl.:MTT


Érted mire akarok utalni...

2015. dec. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azokat keresd meg , akiknek ugyanez a problemajuk... Rengetegen vagyunk..
2015. dec. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!